Latvijas valdības paziņojums

Lai efektīvāk ierobežotu COVID-19 izplatību Latvijā, valdība nolēmusi paplašināt piesardzības un drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā. Ierobežojumi skars gan izglītības iestāžu darbu, gan pulcēšanos publiskās vietās, pārvietošanos ārpus valsts robežām un citas jomas.

lasīt vairāk »

Ieteikumi vecākiem krīzes situācijā

Dārgie vecāki, ņemot vērā COVID-19 izplatību un valsts izsludināto ārkārtas situāciju un karantīnu, no 13.03.2020. līdz 14.04.2020. bērniem ir jāpaliek mājās, lai saglabātu veselību! Līdz ar to maksimāli IEROBEŽOJIET KONTAKTUS AR CITIEM CILVĒKIEM, IZVAIRIETIES ATRASTIES PUBLISKĀS VIETĀS, kur ir daudz cilvēku!!!  

lasīt vairāk »

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde nepārtraukti sniedz pakalpojumus un atbalstu iedzīvotājiem

lasīt vairāk »

Latvijā paredz pārtraukt mācību procesa norisi klātienē saistībā ar ārkārtas stāvokli

Lēmums par ārkārtas stāvokli Latvijā paredz pārtraukt mācību procesa norisi klātienē visās izglītības iestādēs, no piektdienas, 13. marta, mācības nodrošinot attālināti, izņemot centralizēto valsts pārbaudījumu norisi. Tiks arī pārtraukta visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu norise, piemēram, treniņu, sacensību un mēģinājumu norise. Vairāk par šiem ierobežojumiem iespējams lasīt Ministru kabineta mājas lapā https://mk.gov.lv/lv/aktualitates/par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu

lasīt vairāk »

Māksla dzīvot harmonijā…

Papildus individuālajam atbalstam, ko saņem skolēni  Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 ietvaros, mūsu pilsētā tiek atbalstīti arī jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

12.klases izglītojamā Lovisa izmantoja šo iespēju un apmeklēja nodibinājuma Dakini Fonds nodarbības “Māksla dzīvot harmonijā”.

Paldies, Lovisa, par uzaicinājumu un iespēju baudīt Tava “darba augļus” noslēguma pasākumā – izstādē Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”!

lasīt vairāk »

Satikšanās vakars skolā

8.februārī skolas telpas piepildīja atmiņas par skolas gadiem, klasesbiedriem un skolotājiem. No malu malām saplūda, savijās un sapinās kopā skolas absolventu jaunības dienu gaišums un krāsas.

Vakara gaitā izskanēja absolventu sirsnīgie pateicības vārdi klases audzinātājām, skolotājiem, direktorei E.Boliņai.

lasīt vairāk »

Informācija iedzīvotājiem par jauna koronavīrusa izraisītu uzliesmojumu Ķīnā

2020.gada 30.janvārī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Ģenerāldirektors paziņoja, ka 2019-nCoV infekcijas uzliesmojums ir globāla ārkārtas situācija sabiedrības veselības jomā. Secinot, ka infekcijas ievešana ir iespējama ikvienā valstī, PVO aicina dalībvalstis nodrošināt 2019-nCoV infekcijas gadījumu agrīnu atklāšanu, diagnostiku, ziņošanu un infekcijas izplatīšanās ierobežojošus pasākumus.

lasīt vairāk »

Es izvēlos cieņu, atbildību, drošību...

Turpinot darbu programmas ATBALSTS POZITĪVAI UZVEDĪBAI ietvaros, mūsu izglītības iestādē regulāri tiek pārrunāti, atkārtoti noteikumi, lai vide, kurā dzīvojam būtu droša, attiecības – cieņpilnas.

Atsaucoties aicinājumam, 29. janvāri 7.a klases izgītojamie ciemojās Daugavpils Vienības pamatskolā, lai vēlreiz padiskutētu un pārdomātu par savu uzvedību, rīcību, savstarpējām attiecībām. Pozitīvas emocijas tika gūtas, piedaloties viktorīnā „Es izvēlos cieņu, atbildību, drošību...”, iegūstot 1.vietu.

lasīt vairāk »

Pasākums "Ēd veselīgi - būsi vesels!"

31.janvārī Skolēnu domes pārstāvji organizēja pasākumu pamatskolas skolēniem “Ēd veselīgi - būsi vesels!”.

Pasākuma dalībnieki tika sadalīti 10 komandās. Komandas ceļoja pa desmit stacijām, kurās veica uzdevumus, kas bija saistīti ar augļiem un dārzeņiem – minēja mīklas, pēc taustes minēja, kāds auglis vai dārzenis slēpjas Noslēpumainajā kastē, veidoja dārzeņu, augļu TOP 5, kuri satur visvairāk C vitamīnu, un stāstīja, kāpēc tas ir nepieciešams cilvēka organismam, laboja kļūdaino informāciju, rakstīja “Slavas dziesmu augļiem, dārzeņiem” u.c.

lasīt vairāk »