Nāc un piedalies, lasi un vērtē!

Daugavpils 12.vidusskolas 3.b klases skolēni ar klases audzinātāju I.Somu atsaucās Jaunbūves bibliotēkas  aicinājumam un 4.oktobrī piedalījās bibliotekārā stundā “Nāc un piedalies, lasi un vērtē!”, lai iepazītos ar "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" 2019. gada grāmatu kolekciju vecumgrupā 9+. Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību. Klases skolēni J.Baļiko, R.Amsons, M .Gusevs Bērnu žūrijā darbojas jau no pirmās klases. Liels paldies Jaunbūves bibliotekārēm, kuras ar interesantiem paņēmieniem ieintereģēja skolēnus nākt uz bibliotēku brīvā laikā un ieskatīties daudzveidīgo grāmatu plauktos.

lasīt vairāk »

Piedzīvojumu sacensības "Dari pareizi un bez bailēm par godu Latvijai! "

4.oktobrī Daugavpilī notika ikgadējās piedzīvojumu sacensības “Dari pareizi un bez bailēm par godu Latvijai! ”, lai noskaidrotu sportiskākās Daugavpils un Daugavpils novada izglītības iestādes.  Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iepazīstināt ar Jaunsardzi, Zemessardzi un NBS, un to organizē Zemessardzes 34.Artilērija bataljons sadarbībā ar Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljonu.

lasīt vairāk »

Jauniešu krosa komanda izcīnīja 3.vietu atlases sacensības ISF Pasaules skolu čempionātam vieglatlētikas krosā

Daugavpils 12.vidusskolas jauniešu krosa komanda izcīnīja 3.vietu atlases sacensības ISF Pasaules skolu čempionātam vieglatlētikas krosā 2020.gadā Slovākijā, vienu punktu zaudējot 2.vietai un diemžēl nekvalificējās uz pasaules čempionātu. Bet puiši jebkurā gadījumā malači. Viņi cīnījās līdz beigām 
Komandas sastāvs 
1. Mareks Podjava 9.a klase 
2. Ainis Kuļikovskis 9.b klase 
3. Edgars Garais 10.a klase 
4. Ernests Matjušonoks 11.a klase 
5. Edgars Škapars 11.a klase 
6. Edijs Grigorjevs 12.a klase 
Paldies puiši

lasīt vairāk »

KOPĀ LABĀK

26.oktobrī mūsu skolā viesojās projekta  "Rediscovering Europe by feeling European Citizens again” dalībnieki no Polijas, Francijas, Itālijas, Bulgārijas un Vācijas. Delegācijas sastāvā bija projektā iesaistīto pilsētu pašvaldības pārstāvji, skolotāji un 8 skolēni no Francijas.

Projektu jau otro gadu īsteno Daugavpils pilšētas Izglītības pārvalde. Mūsu skola un Daugavpils 9.vidusskola ir pilotskolas – abu skolu skolēni iesaistās dažādās ar projektu saistītās aktivitātēs (piemēram, izzināja daugavpiliešu viedokli par Eiropas Savienību un veidoja video intervijas).

lasīt vairāk »

1.vieta Daugavpils pilsētas skolēnu volejbola sacensībās

Daugavpils 12.vidusskolas jauniešu volejbola komanda izcīnīja 1.vietu Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās un dabūja tiesības aizstāvēt pilsētas godu Latgales reģiona sacensībās 
Komandas sastāvs 
1. Dāniels Kudiņš 11.b klase 
2. Iļja Moskalenko 11.b klase 
3. Deniss Pavlovs  11.b klase 
4. Armands Grosbergs 11.a klase 
5. Renārs Stankevičs 11.a klase 
6. Edgars Škapars 11.a klase 
7. Martins Varčenko 11.a klase 
8. Tomass  Bondars 12.b klase 
Paldies puišiem

lasīt vairāk »

Miķeļdienas tirdziņš

30.septembrī mūsu skolā notika tradicionālais Miķeļdienas tirdziņš sākumskolā. No rīta bija aktīva rosība un kņada, līdz tirgus placis sāka darboties. Pārdomāts bija viss: cenu zīmes, iepakojums un noformējums.

Ne velti saka, ka rudentiņš ir bagāts vīrs. Riekstiņi, vafeles, cepumi, medus, dzērvenes, želejas un kūkas... Ak, kādi saldumi! Gardumu klāsts iepriecināja katru pircēju, un pašdarinātās lietas pārsteidza visus. Cenas bija tik pieņemamas, ka tirgošanās veicās raiti. Jauka noskaņa bija gan pircējiem, gan pārdevējiem.

lasīt vairāk »

Skolotāju dienā noliksim ikdienu pie malas un vienkārši svinēsim dzīvi

lasīt vairāk »

Eiropas valodu dienu pasākumi

Ir aizvadīts pirmais šī mācību gada mēnesis, kas tradicionāli asociējas gan ar Dzejas, gan Eiropas valodu dienām.

Arī mūsu skolas skolēni šomēnes gan lasījuši dzeju, gan, iedvesmojoties no dzejniekiem un norisēm dabā, radījuši savus mākslas darbus - kolāžas, zīmējumus, dzejoļus. 11.b klases skolniece Sindija demonstrēja savu talantu, piedaloties Berķenelē rīkotajā daiļlasītāju konkursā „Zelta sietiņš”, bet daudzi pamatskolas un vidussskolas skolēni  aktīvi iesaistījās Eiropas valodu dienām  veltītajos pasākumos gan pilsētā, gan skolā.

lasīt vairāk »

Piens un augļi skolai

Cienījamie vecāki!

 

Programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros, sākot ar oktobri, skolēniem būs iespēja saņemt

pienu – otrdienās un ceturtdienās;

augļus, dārzeņus  - pirmdienās un trešdienās.

 

Skolas vadība

lasīt vairāk »