Barikādēm 30

Tautas atmoda, kuras laikā tika nosprausts ceļš uz Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu, rūdījusies 1991. gada janvāra barikāžu ugunīs. Šogad aprit 30 gadi kopš šo liesmu gaismā pavadītajām dienām. Šodien tās ir atmiņas, bet toreiz tas bija uztraukums, neziņa un ticība pāri visam.

lasīt vairāk »

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem. Dokumentu iesniegšana.

Tikšanās ZOOM notiks 2021. gada 20. janvārī plkst. 18.00. Lai saņemtu uzaicinājumu (ja netika nosūtīts individuāli telefonā), zvaniet līdz plkst.16.00, t.65438451, mob. 28377261.

lasīt vairāk »

Informācija vecākiem

25. janvārī plkst. 18:00 notiks “Gudro vecāku skolas” šī gada pirmais seminārs “Ideju darbnīca vecākiem. Jautrības un prieka formulas ģimenē”Lektore – Līga Bērziņa (uzvedība.lv). Seminārā tiks runāts par vienkārša prieka veidošanas formulu ģimenē – smiekliem un jautrību. Vecāki iepazīsies ar sensorajām spēlēm – kāpēc tās ir tik svarīgas jutīgiem bērniem. Lektore  dalīsies idejās, kā spēles un rotaļas var palīdzēt risināt saskarsmes un sadarbības problēmas ģimenē, kur ir bērni ar lielu vecuma starpību vai brāļi un māsas, kuri bieži strīdas. Līga Bērziņa dalīsies praktiskos piemēros, kā vecākiem ar dažādu aktivitāšu palīdzību mācīt problēmu risināšanas prasmes un iesaistīt bērnus ģimenes ikdienas darbos. Tāpat, kādas aktivitātes izmantot trauksmes mazināšanai un klusuma uzturēšanai.

lasīt vairāk »

Latgales centrālās bibliotēkas konkurss "Pepija iedvesmo"

Lepojamies ar mūsu skolas 8.b klases skolnieces Lailas Kalvānes panākumiem.

lasīt vairāk »

HIV profilakses jautājumu aktualizēšana mācību stundās

1.decembrī visā pasaulē atzīmē AIDS dienu, kad ik gadu sabiedrība ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm tiek izglītota un informēta par AIDS un to izraisošo HIV infekciju. Kāpēc Latvijā tas ir aktuāli ? Jo Latvijā katru gadu ar HIV inficējas vairāk nekā 300 cilvēki, AIDS tiek diagnosticēts vidēji 130 cilvēkiem, bet aptuveni viena trešdaļa inficēto par savu infekciju nemaz nenojauš. Šie rādītāji Latviju ierindo pirmajā vietā Eiropas Savienības valstu vidū (2017.gada dati).

lasīt vairāk »

Tava veselība - tavās rokās !

Decembra sākumā vairākām mūsu skolas klasēm bija iespēja piedalīties SPKC speciālistu vadītos izglītojošos pasākumos 5. – 7.klašu skolēniem par roku higiēnas ievērošanu “Tava veselība Tavās rokās!”. Nodarbības tika organizētas atsevišķi katrai klasei tiešsaistes stundu veidā Zoom platformā. To laikā skolēniem interesantā un saistošā veidā tika stāstīts par roku mazgāšanas nozīmi ikdienā un roku higiēnas neievērošanas sekām. Kā arī viņiem bija iespējas parādīt savu izpratni par roku higiēnas jautājumiem un kopā ar nodarbību vadītājām modelēt un analizēt dažādas situācijas skolā, kuras bija saistītas ar roku higiēnas ievērošanu un skolēnu veikto izvēļu sekām.

lasīt vairāk »