Satikšanās vakars skolā

8.februārī skolas telpas piepildīja atmiņas par skolas gadiem, klasesbiedriem un skolotājiem. No malu malām saplūda, savijās un sapinās kopā skolas absolventu jaunības dienu gaišums un krāsas.

Vakara gaitā izskanēja absolventu sirsnīgie pateicības vārdi klases audzinātājām, skolotājiem, direktorei E.Boliņai.

lasīt vairāk »

Informācija iedzīvotājiem par jauna koronavīrusa izraisītu uzliesmojumu Ķīnā

2020.gada 30.janvārī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Ģenerāldirektors paziņoja, ka 2019-nCoV infekcijas uzliesmojums ir globāla ārkārtas situācija sabiedrības veselības jomā. Secinot, ka infekcijas ievešana ir iespējama ikvienā valstī, PVO aicina dalībvalstis nodrošināt 2019-nCoV infekcijas gadījumu agrīnu atklāšanu, diagnostiku, ziņošanu un infekcijas izplatīšanās ierobežojošus pasākumus.

lasīt vairāk »

Es izvēlos cieņu, atbildību, drošību...

Turpinot darbu programmas ATBALSTS POZITĪVAI UZVEDĪBAI ietvaros, mūsu izglītības iestādē regulāri tiek pārrunāti, atkārtoti noteikumi, lai vide, kurā dzīvojam būtu droša, attiecības – cieņpilnas.

Atsaucoties aicinājumam, 29. janvāri 7.a klases izgītojamie ciemojās Daugavpils Vienības pamatskolā, lai vēlreiz padiskutētu un pārdomātu par savu uzvedību, rīcību, savstarpējām attiecībām. Pozitīvas emocijas tika gūtas, piedaloties viktorīnā „Es izvēlos cieņu, atbildību, drošību...”, iegūstot 1.vietu.

lasīt vairāk »

Pasākums "Ēd veselīgi - būsi vesels!"

31.janvārī Skolēnu domes pārstāvji organizēja pasākumu pamatskolas skolēniem “Ēd veselīgi - būsi vesels!”.

Pasākuma dalībnieki tika sadalīti 10 komandās. Komandas ceļoja pa desmit stacijām, kurās veica uzdevumus, kas bija saistīti ar augļiem un dārzeņiem – minēja mīklas, pēc taustes minēja, kāds auglis vai dārzenis slēpjas Noslēpumainajā kastē, veidoja dārzeņu, augļu TOP 5, kuri satur visvairāk C vitamīnu, un stāstīja, kāpēc tas ir nepieciešams cilvēka organismam, laboja kļūdaino informāciju, rakstīja “Slavas dziesmu augļiem, dārzeņiem” u.c.

lasīt vairāk »

Svētku atskaņas

Kopš semestra sākuma klašu kolektīvi radīja idejas, rakstīja scenārijus, dalīja lomas pirmā un otrā plāna aktieriem, vārdu sakot, cītīgi gatavojās Skolēnu domes organizētajam Jaungada pasākumam.

Ilgi gaidītais pasākums „Reiz bija” notika 17.janvārī. Ar nelielām ludziņām uzstājās 14 klašu kolektīvi. Visi priekšnesumi bija dažādi, interesanti un jautri. Pasākumā uzstājās arī 5.-6.klašu dejotāji (skolotājs Jānis Orbidāns). Visi dalībnieki bija gandarīti par paveikto, klases audzinātājas  - priecīgas, atsauksmes par pasākumu – pozitīvas.

lasīt vairāk »

Daugavpils 12. vidusskolas jaunieši piedalās Eiropas jauniešu seminārā Briselē

Daugavpils 12.vidusskolas jaunieši jau trešo gadu darbojas Eiropas Parlamenta vēstnieku skolu (EPVS) programmā. Programmas ietvaros vidusskolēniem ir iespēja piedalīties izglītojošos semināros, diskusijās un informatīvajos pasākumos, lai labāk iepazītu Eiropas Savienības (ES) pārvaldi, izzinātu lēmumu pieņemšanas procesu un jaunākos Eiropas Parlamenta (EP) lēmumus, kā arī iegūto informāciju izplatītu savā skolā un kopienā.

lasīt vairāk »

Konference vecākiem "Domu un jūtu spēks"

23. janvārī skolā notika konference vecākiem “Domu un jūtu spēks” projekta “Veselības veicināšana” ietvaros. Konferences mērķis bija sniegt nepieciešamās zināšanas un prakstiskus ieteikumus, kas nepieciešami katram, lai uzlabotu dzīvi, attiecības un veselību.

Ievadlekcijā Dr.psych. Tatjana Uzole iepazīstināja ar pasaules pētījumu rezultātiem par negatīvās dzīves uztveres ietekmi uz cilvēku kvalitāti, veselību, kā arī pievērsa uzmanību paņēmieniem, kā cilvēks var mainīt savus ieradumus.

lasīt vairāk »

Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skolas zinātnisko darbu konkurss

2020.gada 18.janvārī Latvijas Universitātē notika Egila Birznieka Jauno ģeogrāfu skolas organizētais skolēnu zinātnisko darbu konkurss. Tajā piedalījās arī mūsu skolas 12.a klases skolēns Renārs Leiskins ar savu zinātniskās pētniecības darbu „Dzirnavupītes ūdens bioloģiskās kvalitātes analīze, izmantojot makrozoobentosa organismus”. Prezentējot savu pētījumu 18 darbu konkurencē, un atbildot uz klātesošo un žūrijas āķīgajiem jautājumiem, tika iegūta 2.vieta. Kopumā jāsaka, ka šis konkurss bija arī laba iespēja gūt uzstāšanās pieredzi un vērtīgus padomus turpmākajam darbam. Apsveicam Renāru un iesakām arī citiem, kuriem ZPD temats ir saistīts ar ģeogrāfiju, nākošgad piedalīties šajā konkursā !

lasīt vairāk »