2020./2021.mācību gadā Daugavpils 12.vidusskolā piedāvātie padziļināto kursu komplekti 10.klašu skolēniem

lasīt vairāk »

2020./2021.mācību gadā Daugavpils 12.vidusskolā piedāvātie padziļināto kursu komplekti 10.klašu skolēniem

lasīt vairāk »

Topošo pirmklasnieku vecākiem

Lai uzņemtu bērnu Daugavpils 12.vidusskolas pirmajā klasē, lūdzam, līdz 26.06.2020. nepieciešamos dokumentus iesniegt klātienē.

Nepieciešamo dokumentu saraksts:

  • Bērna medicīniskā karte (veidlapa Nr.026/u)
  • Iesniegums (MS WORD, lejupielādēt šeit)
  • Izziņa par apmeklēto izglītības programmu piecgadīgo sešgadīgo bērnu obligātajā sagatavošanā
  • 3x4 fotogrāfijas (2 gab.)
  • Izmēri skolas formai (informācija zemāk)
  • Dokumentus var iesniegt no plkst. 8.00-16.00
lasīt vairāk »

CLIL - svešvalodas un dažādu prasmju pilnveidošanas avots

Valodas apguve citu mācību priekšmetu ietvaros paver arvien  jaunas iespējas svešvalodas nodarbībai. Mūsu skolā jau vairākus  gadus piedāvā  CLIL (Content and Language Integrated Learning) nodarbības, kurās skolēnam ir iespēja sevi pilnveidot, paplašināt redzesloku un zināšanas vienlaicīgi angļu valodā un tādos mācību priekšmetos kā vizuālajā mākslā (6.kl.) un informātikā (10.kl.). Visa gada garumā 6.klases skolēni iepazinās vizuālās mākslas noslēpumiem zīmējot, līmējot, griežot un arī runājot un papildinot savu vārdu krājumu par tiem angļu valodā.

lasīt vairāk »

Lai kājas būtu veiklas

Lai kājas būtu veiklas ik dienu tās ir jāizvingrina! Tam palīgā var nākt šāda veida vingrinājumi!
lasīt vairāk »

Māksla, tas ir ceļš.

Kas ir māksla? Cik maksā glezna? Kas arhitektam kopīgs ar mākslas darbu? Kādas ir mūsdienu  Latvijas mākslas un arhitektūras tendences? Kā dabā saskatīt mākslu? Vai es arī esmu mākslinieks? Kāpēc zog slavenas gleznas? Atziņas, ka daba ir mākslinieka lielākais špikeris, ka tā ir lielākā mākslinieku māksliniece un cilvēkam  to pārspēt ir grūti – tās ir tikai dažas atziņas, pie kurām nonāk skolēni iepazīstot un izzinot vizuālās mākslas ceļus un neceļus, taciņas un lielceļus. Visu sākot no pamatiem – krāsām un beidzot ar ilūzijām un nebeidzamām fantāzijas izpausmēm.

lasīt vairāk »

Priecājamies par mūsu skolnieku panākumiem!

Apsveicam mūsu skolas piekto klašu skolniekus ar izciliem un labiem panākumiem Bērnu un jauniešu centra “Jaunība”organizētajā konkursā “Dižpuika”:

Kaspars Naglis  5.c – 1.vieta,

Danila Makarenkovs 5.a – 3.vieta,

Ņikita Masļeņķikovs 5.a – 7.vieta.

lasīt vairāk »

Apsveiksim Daugavpili 745 gadu jubilejā

Daugavpils mirdz ļoti dažādās krāsās. Pilsētas bagātīgo krāsu paleti veido tās ielas, parki un skvēri, arhitektūra, daudzveidīgā, brīžiem skaudrā vēsture, un, protams, mēs – paši daugavpilieši. Visi, kas ierodas Daugavpilī, uzņem sevī daļu no šīm krāsām.

lasīt vairāk »

Mūsu skola - mūsu cilvēki. Daugavpils 745.

Skaistajā maija mēnesī ir ne tikai Latvijas valsts svētki, bet arī Daugavpils 12. vidusskolas dzimšanas diena. Atceroties so svarīgo notikumu, vairāki 5.c un 11.a klases skolēni izveidoja kopīgu projektu "Mūsu skola - mūsu cilvēki" .

Vēsturi veido mūsu atmiņas, un  Daugavpils 12. vidusskolā tās ir saglabātas fotogrāfijās un dzimtas stāstos. Mūsu skola ir unikāla ar to, ka šeit mācījās un strādā daudzas ģimenes vairākās paaudzēs. Mēs lepojamies ar mūsu skolas vēsturi, un cilvēkiem, kuri to veido. Šajā videostāstā skolēni apkopoja savu ģimeņu atmiņas par mūsu skolu.

lasīt vairāk »

Pēdējā zvana svētki tiešsaistē

Šogad pavasaris mūsu skolā ir citādāks nekā ierasts. Mēs netiekamies  mācību  stundās un  starpbrīžos, pasākumos un interešu izglītības nodarbībās. Lielākoties mūsu saziņa notiek virtuālajā vidē - tiešsaistes nodarbībās vai  izmantojot  saraksti eklases pastā vai WatsApp. 

lasīt vairāk »