Izstāde "Skola"

Centrālais izglītības notikums Latvijā, kur iegūt visaptverošu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs. Ik gadu vairāk nekā 18 tūkstoši jauniešu no visas Latvijas apmeklē izstādi, lai izvēlētos piemērotāko izglītības ceļu.

lasīt vairāk »

Ēnu diena 2018

Ēnu diena 2018.gadā norisināsies 14.februārī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme

 

lasīt vairāk »

Humānās pedagoģijas idejas izglītības pārmaiņu kontekstā

3.janvārī mūsu skolas pedagogi piedalījās pilsētas seminārā “Humānās pedagoģijas vasaras skolu un konferenču materiālu apkopošana”, ko organizēja BJC “Jaunība”.
Latvijas Humānās pedagoģijas valdes priekšsēdētāja I.Pogrebņaka runāja par Humānās pedagoģijas iespējām, iesaistoties projektā “Skola – 2030”, un XI Baltijas starptautisko humānās pedagoģijas konferenci Tallinā “Ģimene. Bērns. Skola. Kāda ir trīsvienības nozīme?” (2017.gada 20.-22.oktobrī). A.Lejiņš informēja par konkursu “Gaismas stariņi Latvijas 100-gadei”. V.Rudņeva stāstīja par saviem iespaidiem  Humānās pedagoģijas vasaras skolā Aglonā, par gūtajām idejām nometnes laikā runāja arī mūsu skolas krievu un vācu valodas skolotāja Veslava Maļina.

lasīt vairāk »

Ziemas pasaka

Laikā, kad  var iet ķekatās, mūsu skolas teātra pulciņš devās ciemos pie pirmsskolniekiem ar izrādi „Ziemas pasaka”.

lasīt vairāk »

APU kauss decembrī

APU ceļojošais kauss par pozitīvu uzvedību decembrī- 8.b klasei, klases audzinātāja I.Puncule.

Apsveicam!

lasīt vairāk »

Sniegpārsla krita, izkusa, kusa…

Sniegpārsla krita, izkusa, kusa,
Kā skūpsts, kā rasas lāse uz lūpām.
Kā asara dzidra, kā netverams sapnis,
Kuru es mīlot sūtīju tev…

(E.Dambis)

lasīt vairāk »

Veselības veicināšanas bezmaksas nodarbības Daugavpilī

Lai veicinātu Daugavpils pilsētas iedzīvotāju veselību, tiek izsludināta pieteikšanās veselības veicināšanas nodarbībām projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros . Nodarbības ir bez maksas.
Lai pieteiktos nodarbībām, nepieciešams sazināties ar norādīto kontaktpersonu. Pieteikšanās ir līdz 04.01.2018.

lasīt vairāk »

Radošais sprādziens 2018

Jau pavisam drīz notiks tikšanās – “Radošais sprādziens 2018”, kurā satiksies jaunieši no visas Latvijas, kuri meklē izaicinājumus un grib kaut ko vairāk nekā ikdiena piedāvā! Jaunieši, kuri vēlas PAŠI lemt savā dzīvē, vēlas pilnveidot sevi, kuri grib satikt citus līdzīgi domājošus, kuri jūt, ka VARĒTU DARĪT lielas lietas!

lasīt vairāk »