"Gūt var dodot, gūt var ņemot, dodot gūtais neatņemams" Rainis

13.novembrī Latviešu kultūras centra zālē notika Latvijas simtgadei veltīts pasākums “Teiksma par Latviju”. Pasākumā tika apbalvoti labākie Daugavpils pilsētas pedagogi audzināšanas jomā. Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes goda rakstus saņēma mūsu skolas sociālais pedagogs un 7.a klases audzinātāja, programmas “ Atbalsts pozitīvai uzvedībai” un projekta “ PuMPuRS” koordinatore Ineta Bogatā un vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju, tehniskās grafikas skolotāja, karjeras konsultants Silva Šaršūne.

lasīt vairāk »

Vēstīsim Latviju

Daugavpils Pilsētas Izglītības Pārvaldes telpās no 12. novembra līdz 3.decembrim  ir aplūkojama mūsu skolas skolēnu vizuālajā mākslā (sadarbībā ar informātikas skolotājiem Inesi Ivanu un Matīsu Ruskuli), radīto plakātu izstādi, kā arī mājturības un tehnoloģiju zēnu un meiteņu darbus fotogrāfijās (skolotāji Silva Šaršūne, Vitālijs Ratniks) veltītu mūsu valsts simtajai dzimšanas dienai! Izstādē var aplūkot arī informātikas skolotāju Ineses Ivanas un Matīsa Ruskuļa, vizuālās mākslas skolotājas Silvas Šaršūnes radītos plakātus. Paldies visiem, kuri iesaistījās šajā iniciatīvā.

lasīt vairāk »

5.klašu skolēnu uzņemšana skolas saimē

2018. gada 8. novembrī mūsu skolā notika interesants pasākums -  5.klases tika uzņemtas  lielās skolas saimē.

Pasākumu organizēja 9. klašu skolēni. Savu “iesvētīšanu” devītie paši atceras, it kā tā bija vakar, un tieši tāpēc darīja visu, lai  arī mazie piektklasnieki atcerētos šopasākumu. Piekto klašu skolēniem bija jāatbild uz jautājumiem gan par cilvēku, kurš palīdzēs visus skolas gadus - klases audzinātāju, gan par vietu, kur  skolēni pavadīs  lielu dzīves daļu – skolu, klasi, gan par to, ko šobrīd sabiedrībā ciena visvairāk - zināšanas.

Priecājamies, ka mūsu mazie piektklasnieki ir gatavi pārvarēt grūtības, ka viņi daudz ko jau zina un daudz ko prot darīt.

Prieks arī par mūsu devīto klašu skolēniem, kuri saprata, ka viņiem jādara viss, lai mazie nenobītos no pārbaudījumiem.

Cerams, ka šī pēcpusdiena 5.klašu skolēniem paliks atmiņā.

lasīt vairāk »

APU kauss oktobrī

Ceļojošais APU kauss oktobrī – 8.a klasei. Apsveicam! Klases audzinātāja Aiva Ozoliņa.

Sociālais pedagogs I.Bogatā

lasīt vairāk »

Ar svētku prieku daloties…

Iedegsim katrs vismaz vienu sveces liesmiņu savās sirsniņās par Latvijas labklājību un mūsu vislielāko ilgu piepildījumu- brīvību! Lai šī gaisma rāda ceļu un ved uz nākotni! Nākotni, kas ir pašu izsapņota, izgaismota un plaukstās sasildīta…

8.novembrī- Latvijas svētku priekšvakarā, ar savu prieku daloties, devāmies uz Višķu sociālās aprūpes iestādi- svinēt, būt kopā un gaidīt lielo notikumu.

lasīt vairāk »

Nekad nesaki "NEKAD"

Lāčplēša dienas priekšvakarā, 6.novembrī, mūsu skolā ciemojās un dalījās gan pieredzē, gan klāstīja karjeras iespējas militārajā jomā,  Daugavpils 34.Artilērijas bataljona pārstāvji Andris Catlakšs un Ilmārs Sarkans.

Sarunā tika uzdoti jautājumi par Latvijas valstiskuma veidošanos, par Lāčplēša dienas nozīmīgumu Latvijas valsts vēsturē. Kā balvu par savām zināšanām skolēni saņēma militāros žurnālus “Tēvijas sargs”.

lasīt vairāk »

Jauniešu dāvana Latvijai 100gades svētkos

Par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai no 2018. gada janvāra līdz 31.oktobrim tika īstenots projekts "Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai", kurā katram Latvijas iedzīvotājam bija iespēja online uzskaitīt, cik stundas viņš veic brīvprātīgo darbu.

Otrdien, 30.oktobrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika sveikti šī projekta aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji no visas Latvijas. To vidū bija arī  mūsu skolas 12.b klases skolniece Evita Maliņa, kura dāvājusi Latvijai 144 brīvprātīgā darba stundas, un iepriekšējā mācību gada absolvente Diāna Breidaka, kuras kontā ir 157 Latvijai veltītas stundas.

lasīt vairāk »

Ir interesanti sīkāk iepazīt dzīvo dabu

Sestdien, 27.oktobrī, vairāki mūsu skolas skolēni devās uz Daugavpils Universitāti, lai apmeklētu Zaļo biologu skolas 1.nodarbību „Tā dīvainā daba”. Nodarbībā piedalījās ļoti daudz cilvēku,  tāpēc īpašs prieks, ka tik daudzi jaunieši veltī savu laiku nevis sērfošanai internetā, bet dabas izzināšanai. 

lasīt vairāk »

Ekoskolu Rīcības dienas Daugavpils 12.vidusskolā

Ekoskolu Rīcības dienas ir plaša ikgadēja vides kampaņa Latvijā, kurā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skola, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mainīt priekšstatus un paradumus vides vārdā. Šogad Rīcības dienas ir veltītas svarīgai tēmai – plastmasas piesārņojumam. Ievērojot, ka plastmasa ir arī būtisks Baltijas jūras piesārņojuma avots,  kampaņas tēma ir “NĒ vienreizlietojamai plastmasai!”.

lasīt vairāk »