Karjeras iespējas apkalpojošās sfērās

11.aprīlī PIKC „Daugavpils tehnikumā” notika seminārs „Karjeras iespējas apkalpojošās sfērās. Darba un izaugsmes iespējas”, kurā klātesošie tika iepazīstināti ar apkalpojošās sfēras profesiju vietu un lielo nozīmi Latgales reģionā, apkalpojošo profesiju klāstu , pieprasījumu, prestižu un karjeras iespējām Daugavpilī. Vislielāko iespaidu uz izglītojamajiem atstāja iespēja darboties radošajās darbnīcās „Automehāniķa profesijas izaicinājums", "Matu brīnumpasaule”,”Klientu apkalpošanas speciālists” un „Ieskats nākotnē” par datorsistēmas tehniķa specialitāti. Paldies 8.a klases izglītojamajiem par atsaucību un ieinteresētību  !

lasīt vairāk »

Manas dvēseles dziesma

20.aprīlī mūsu skolā noritēja tradicionāls dziesmu festivāls "Manas dvēseles dziesma". Dziesmu festivāla vadmotīvs "Dziedāšana mūsu sirdis, mūsu prātus attur no ļauna un skubina uz labām, krietnām domām; jauka dziedāšana der cilvēkiem par dzīva prieka avotu" (Kronvaldu Atis).

lasīt vairāk »

Tikšanās ar Alinu Clay

23. aprīlī Daugavpils 12. vidusskolā notika medijpratības meistarklase angļu valodā, ko vadīja Fulbraita fonda stipendiāte Alina K. Clay no ASV. Šī aktivitāte norisinājās Izglītības attīstības centra īstenotā un ASV vēstniecības Latvijā finansētā projekta „Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai” ietvaros. Mūsu skolā meistarklasē piedalījās skolēni no 10.a un 11.b klasēm.

lasīt vairāk »

6.a un 7.b iepazīst mākslas pasauli

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” darbības ietvaros 6.a un 7.b  klasēm  bija iespēja apmeklēt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru.

Ekspozīciju un izstāžu zālēs iepazināmies ar Marka Rotko darbiem, nelielu biogrāfisku stāstījumu, vērojām arī citu Latvijas un Lietuvas mākslinieku daiļradi. Tika piedāvāts ieskats centra tapšanas vēsturē.

lasīt vairāk »

Valodas ir tilti

19.aprīlī Vācu kultūras pavasara Daugavpilī ietvaros noritēja pilsētas konkurss vācu valodā "Valodas ir tilti". No mūsu skolas piedalījās 7.-9.klašu skolēni: E. Škapars, B. Bērziņa, D. Daņilovs, V. Pavlova, E. Kraveca un J. Meškovskis. Apsveicam komandu ar 2.vietu.

lasīt vairāk »

Es lasīju Puškina dzeju

18.aprīlī Krievu Kultūras centrā notika izteiksmīgas runas konkurss "Es lasīju Puškina dzeju". No mūsu skolas piedalījās 8.a un 8.b klases skolēni: S. Gerasimova, E. Koržeņevska, V. Popovičeva un M. Žilko. Apsveicam Melāniju Žilko (1.vietas ieguvēju) un Evelīnu Koržeņevsku (3.vietas ieguvēju).

lasīt vairāk »

Mazpulki skolā!

Daugavpils 12.vidusskolā ir sākuši darboties mazpulki "Darbīgās bitītes". Šobrīd mazpulku pulciņā ir iesaistījušies 12 skolēni no 2.a klases. Iestājoties  mazpulkā, katrs dalībnieks saņēma nozīmīti un kopīgi tika nodziedāta mazpulku himna. Viņi aktīvi un ar lielu aizrautību jau darbojas mazpulcēnos – veido dažādus rokdarbus, rotājumus skolai, kā arī mācās rūpēties par dabu un dzīvniekiem. Paldies arī mazpulcēnu vecākiem par atbalstu!

lasīt vairāk »

Iespaidi Pasaules skolu čempionātā krosā Parīzē

No 2. – 7. aprīlim mūsu skolas skolnieces Anna Marija Petrakova (12.a), Alīna Lazuko (11.b), Lovisa Ķerubine, Katrīna Strazda (abas 10.a), Melānija Borovska (9.b) un Viktorija Popovičeva (8.b) pārstāvēja gan skolu, gan valsti Pasaules skolu čempionātā krosā „ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP CROSS-COUNTRY 2018” Francijas galvaspilsētā Parīzē.

lasīt vairāk »

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Daugavpils filiāles atvērto durvju diena

Sestdien, 21. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Daugavpils filiālē, Smilšu ielā 90, notiks Atvērto durvju dienas pasākums, kura laikā varēs iepazīties ar filiāles studiju piedāvājumu, darboties radošajās darbnīcās, kā arī tikties ar potenciālajiem darba devējiem.

Pasākums sāksies plkst. 12.00, kad fakultātes pārstāvji sniegs detalizētu informāciju par uzņemšanas procesu. Lai sniegtu ieskatu karjeras attīstības iespējās, pasākumā piedalīsies un ar potenciālajiem studentiem tiksies «Accenture Latvia», «SM», «Latvijas maiznieks», «Axon Cable» un citu uzņēmumu pārstāvji.

lasīt vairāk »