Mūsu skola - mūsu cilvēki. Daugavpils 745.

Skaistajā maija mēnesī ir ne tikai Latvijas valsts svētki, bet arī Daugavpils 12. vidusskolas dzimšanas diena. Atceroties so svarīgo notikumu, vairāki 5.c un 11.a klases skolēni izveidoja kopīgu projektu "Mūsu skola - mūsu cilvēki" .

Vēsturi veido mūsu atmiņas, un  Daugavpils 12. vidusskolā tās ir saglabātas fotogrāfijās un dzimtas stāstos. Mūsu skola ir unikāla ar to, ka šeit mācījās un strādā daudzas ģimenes vairākās paaudzēs. Mēs lepojamies ar mūsu skolas vēsturi, un cilvēkiem, kuri to veido. Šajā videostāstā skolēni apkopoja savu ģimeņu atmiņas par mūsu skolu.

Daugavpils radošo darbu konkursā "Man nozīmīga vieta - objekts Daugavpilī", kurš tika organizēts par godu Daugavpils 745. dzimšanas dienai, viena no šī videoprojekta autorēm, 5.c klases skolniece, Jeļizaveta Nadjonova, ar savu izveidoto fragmentu no filmas "Mūsu skola - mūsu cilvēki" ieguva godpilno 1. vietu.

Šajā projektā ir atspoguļotas tikai nedaudzas ģimenes, kuras Daugavpils 12. vidusskolā strādā vai mācās trešajā vai otrajā paaudzē, tāpēc, cerēsim, ka nākamgad varēsim atgriezties skolā, un turpināt veidot projekta "Mūsu skola - mūsu cilvēki" nākamās video filmas.

Vēstures skolotāja Lidija Daņilova