Meklējam talantus!

Kas ir talants?

Prasme saskatīt to, ko nesaskata citi, sadzirdēt to, ko nesadzird citi, saprast to, ko nesaprot citi.

Kā rodas šī prasme? Kas ir tās avots?

Tās avots ir cilvēka spēja brīnīties  - brīnīties par lapas formu, debesu krāsu, bites lidojumu, jo dzīve ir brīnišķīga.....

28.martā Skolēnu dome organizēja pasākumu “Meklējam talantus!”. Pasākumā tika aicināti piedalīties 5.-12.klašu skolēni.

Skatītāji varēja baudīt dažādus priekšnesumus – 5.b klases skolniece Gabriella Korzāne, 6.b klases skolnieks Roberts Krasnuhins spēlēja klavieres, muzicēja arī 6.a klases skolēni -  Katrīna Bogdanoviča spēlēja akordeonu, Edgars Sukonkins uzstājās ar klarnetes solo. 7.a klases skolniece Ksenija Fjodorova un 9.a klases skolniece Marina Titova dziedāja solo. 6.b klases skolnieks Ēriks Gasparovičs demonstrēja savu Rubika kuba likšanas prasmi, 8.b klases skolniece Evita Samoilova uzstājās ar deju, kurā izmantoja akrobātiskus trikus. Vidusskolu pārstāvēja 10.a klases sskolēni Arturs Semjonovs un Māris Markuss Petrovs, kuri uzstājās duetā. Arturs Semjonovs uzstājās arī ar atsevišķu priekšnesumu – spēlēja ģitāru.

Paldies jaukajām pasākuma vadītājām Līgai Podniecei un Sindijai Vaikulei, visiem talantīgajiem skolēniem, kuri uzstājās, kā arī klases audzinātājām par atbakstu saviem audzēkņiem!

Bildes apskatāmas sadaļā galerija.

Informāciju sagatavoja direktores vietniece Signe Kotova