Paliec sveika, sākumskola…

Maija beigas, zaļi bērzi šalc,

Ķiršu ziedos ceļš ir kļuvis balts.

Mājot sveikas sākumskolai

Aiziet  ceturtie pretī vasarai.

Maijs ir pats skaistākais pavasara mēnesis, jo tieši maijā daba paveras sāvā ziedu krāšnumā.  Kastaņas ver savas ziedu sveces , smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Maijs ir mēnesis, kad noslēdzas garais mācību gads – kādam, lai rudenī atkal satiktos, taču daudziem skolēniem tas ir jaunu meklējumu, neziņas un apjukuma laiks. 4. klašu audzēkņiem septembrī būs jāsper  nopietns solis, kad būs jauna klase, jauna  audzinātāja un skolotāji, jauni mācību priekšmeti, jaunas gudrības un jauni pienākumi.

Pavasara ziedu plaukumā 4. klašu skolēnus gribas salīdzināt ar taureņiem, ar kuriem notiek lielas parvertības.Kas gan var būt tik draisks un viegls kā taurenis! Arī mūsu 4. klašu skolēni kļuvuši arvien krāsaināki, radošāki, zinošāki, un patstāvīgāki.

Kā varavīksnei ir sptiņas krāsas, tā arī mūsu lielie sākumskolēni ir kā  atšķirīgi, košī un raibi taureņi, katrs ar savu krāsu gammu un talantu.

Maija nogalē izskanēja 4.klašu pēdējais zvans sākumskolā. Auzinātājas Inese, Maija un Liene novēl kļūt arvien radošākiem, zinošākiem un draudzīgākiem!

Paldies bērniem un vecakiem par kopābūšanas laiku.

Bildes aplūkojamas sadaļā galerija.