Par ziediem un par mums ...

Ar pureni pogcaurumā, ar ābeļziedu aiz auss
Nāk pavasaris, lai spēlētu ceriņu valsi.....

1.martā mūsu skolā notika Žetonu vakars sešdesmit septiņiem 12.klašu skolēniem. Pasākuma moto bija “Par ziediem un par mums”. Stāstu par sevi divpadsmitie veidoja, balstoties uz A.Sakses pasaku motīviem, scenārija autore un galvenā režisore bija 12.a klases audzinātāja Iveta Meškovska.  Žetonu vakara laikā varēja izbaudīt krāsainus tērpus, dzirkstošu humoru, dziesmas un dejas, šķita, ka pasākums pagāja vienā elpas vilcienā.

Pasākuma dalībniekus – divpadsmito klašu skolēnus, viņu vecākus, radus, draugus, skolotājus, uzrunāja skolas direktore Elita Boliņa, paužot prieku par divpadsmitajiem, kuri ir atvērušies un “uzplaukuši” vidusskolas gados.

Klašu audzinātājas Iveta Meškovska, Iveta Leiskina un Ludmila Koha sveica savus audzēkņus, dāvinot piederības zīmes Daugavpils 12.vidusskolai un izteica pateicību par palīdzību pasākuma tapšanā mūzikas skolotājam Pjotram Veļičko, skolotājai Inesei Ivanai par puķainajām datorprezentācijām un pasākuma fotomirkļiem, skolēniem Valērijai Fiļimonovai, Mārītei Plečkenai, Sintijai Vanagai un Haraldam Luriņam.

Pasākuma noslēgumā, skanot divpadsmito dziedātajai kopīgajai dziesmai, zālē uzplauka krāsains un krāšņs “salūts”.

Vēlam veiksmi divpadsmito klašu skolēniem valsts pārbaudes darbos!

Bildes aplūkojamas sadaļā galerija.

Informāciju sagatavoja direktores vietniece Signe Kotova