Piedzīvojumu sacensības "Dari pareizi un bez bailēm par godu Latvijai! "

4.oktobrī Daugavpilī notika ikgadējās piedzīvojumu sacensības “Dari pareizi un bez bailēm par godu Latvijai! ”, lai noskaidrotu sportiskākās Daugavpils un Daugavpils novada izglītības iestādes.  Sacensību mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iepazīstināt ar Jaunsardzi, Zemessardzi un NBS, un to organizē Zemessardzes 34.Artilērija bataljons sadarbībā ar Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljonu.

Daugavpils 12.vidusskolu pārstāvēja apvienotā 10.-11.klašu komanda: Alina Zenova, Evelina Koržeņevska, Vilnis Kokins, Artis Bļinovs no 10.klases un Edgars Škapars un Arvis Mačevskis no 11.a klases. Komandām vajadzēja sacensību laikā  pārvarēt šķēršļus, šaut ar pneimatiskajām šautenēm  kustīgā mērķī, mest  mācību granātas mērķī un tālumā, atbildēt uz jautājumiem par  pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu, darboties  ar militāro ekipējumu un bruņojumu.

Mūsu komanda parādīja ļoti labus rezultātus un ieguva 3.vietu  un kausu, kas ir labākais rezultāts starp vidusskolu komandām.Apsveicam komandas dalībniekus  Alinu Zenovu, Evelinu Koržeņevsku, Vilni  Kokinu, Arti Bļinovu, Edgaru Škaparu un Arvi Mačevski  un pateicamies skolotājam Ilgvaram Zvīdrim par atbalstu.

Informāciju sagatavoja 10.klases audzinātāja Irēna Puncule