Sākumskolas skolēnu Talantu koncerts

Ir klāt pavasaris. Tas ir ļoti talantīgs gadalaiks. Pavasaris iekrāso dabu spilgtākā krāsā, iedzied putniem spalgas melodijas, ziemas sniegu pamazām nomaina trausli, bet krāšņi pavasara ziedi. Bet ne tikai pavasaris ir talantīgs, vēl talantīgāki ir sākumskolas skolēni, kuri pēc mācībām apmeklē dažādus interešu izglītības pulciņus, mūzikas un mākslas, un sporta skolas.

Katram ir kāda spēja, prasme, ar ko var lepoties, bet 7.martā sākumskolas skolēnu Talantu koncertā uz skatuves kāpa drosmīgākie.

2.b klases skolniece Arina Mikulāne demonstrēja akordeona spēli,  atskaņoja Pētera Jurciņa dziesmu „Vālodzīte”, klavieres spēlēja 3.a klases skolēns Rihards Stivriņš, kurš  atskaņoja Ilzes Arnes skaņdarbu „Idille, un 4.b klases skolniece Emilija Strode (skaņdarbs „Šūpuļdziesma”).

3.a klases skolēni Edvīns Kižlo, Emīls Abramovičs, Vanesa Drozdovska, Margarita Agafonova stāstīja un rādīja, ko viņi prot izgatavot savām rokām (gleznas no pērlītēm, mākslīgās puķes, dažādas figūras no finiera, sāls masas).

Varāki skolnieki - Daniils Gasparovičs, Matvejs Moskaļenko (3.a), Kaspars Naglis (4.c) – demonstrēja dažādus kendamas trikus. 4.a klases skolēns Danila Makarenkovs uzstājās ar karatē elementu demonstējumu, savukārt Jeļizars Butorins rādīja jojo trikus.

Ar hip – hop dejām uzstājās 2.a klases skolniece Gabriella Murāne un  3.a klases skolnieces Sintija Melne un Anika Šona Sordsa. Savu deju bija iestudējuši arī 3.a klases skolēni Daniels Pabērzs, Emīls Pušmucāns, Raiens Strods, Austra Suseja, Viktorija Ivanova un deju ar akrobātikas elementiem “Flexy girls”  - 4.c klases skolnieces Jelizaveta Naidjonova, Zane Gaiduka.

Visi Talntu koncerta dalībnieki par piedalīšanos saņēma skaistus diplomus.

Pasākuma organizatori – mūzikas skolotāji Viktorija Vanaga un Pjotrs Veļīčko  - pateicas visiem dalībniekiem par drosmi parādīt citiem savus talantus un klašu audzinātājām par atbalstu!

Bildes apskatāmas sadaļā galerija.

Informāciju sagatavoja mūzikas skolotaja Viktorija Vanaga