APU ceļojošais kauss par pozitīvu uzvedību aprīlī kārtējo reizi tiek 8.a klasei!!!

APU ceļojošais kauss par pozitīvu uzvedību aprīlī kārtējo reizi tiek 8.a klasei!!!

lasīt vairāk »

APU kauss martā

Ceļojošo APU kausu par uzvedību mācību stundās martā, atkārtoti šajā mācību gadā saņēma 8.a klase. Malači! Apsveicam! Klases audzinātāja A Ozoliņa.

AP komandas vārdā sociālais pedagogs  I.Bogatā

lasīt vairāk »

APU kauss janvārī

Ceļojošo APU kausu par uzvedību mācību stundās janvārī, atkārtoti saņēma 5.b klase. Malači! Apsveicam! Klases audzinātāja I.Barkāne.

Paldies par sadarbību SD- Līgai Podniecei un Sindijai Vaikulei!

AP komandas vārdā sociālais pedagogs  I.Bogatā

 

lasīt vairāk »

APU kauss decembrī

Ceļojošo APU kausu par pozitīvu uzvedību decembrī ieguva 5.b klase. Klases audzinātāja – I.Barkāne. Apsveicam!!!

SD, APU komanda

lasīt vairāk »

Skolas ciemiņi – Valsts policijas pārstāvji

11.decembrī mūsu izglītības iestādē viesojās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa inspektore darbā ar nepilngadīgajiem K.Dzenīte un viņas kolēģi.

 4.-9. klašu izglītojamajiem tika piedāvāta interesanta un saistoša lekcija par likumu, skolēna pienākumiem, atbildību, pārkāpumu izdarīšanas sekām.  Īpaša uzmanība tika pievērsta veselīgam dzīvesveidam, akcentējot par vielām un darbībām, kas izraisa neveselīgas atkarības. Inspektori runāja arī par drošību internetā, emocionālo, fizisko un seksuālo vardarbību.

lasīt vairāk »

APU kauss novembrī

Novembrī ceļojošo kausu par pozitīvu uzvedību ieguva 7.a klase. Apsveicam!

lasīt vairāk »

APU kauss oktobrī

Ceļojošais APU kauss oktobrī – 8.a klasei. Apsveicam! Klases audzinātāja Aiva Ozoliņa.

Sociālais pedagogs I.Bogatā

lasīt vairāk »

APU ceļojošais kaus

Arī šogad mūsu skolā pastāv APU ceļojošajs kauss ATBALSTS POZITĪVAI UZVEDĪBAI. Pirmajā mācību mēnesī pamatskolā kausu ieguva 9.b klase,klases audzinātāja Irēna Puncule.Apsveicam!

Vēlamies arī uzslavēt 5.b un 8.a klasei par pozitīviem uzvedības vērtējumiem mācību stundās un cītīgi aizpildītām dienasgrāmatām.

Skolas APU komanda sadarbojas ar Skolēnu domes pārstāvjiem, vēro un vērtē izglītojamo uzvedību mācību stundās un starpbrīžos.

lasīt vairāk »

ATBALSTS POZITĪVAI UZVEDĪBAI SKOLĀ TURPINĀS

Jau piekto mācību gadu mūsu izglītības iestādē turpinās darbs ATBALSTS POZITĪVAI UZVEDĪBAI (APU) programmas ietvaros- drošas un iekļaujošas skolas vides veidošanā, aktualizējot jautājumus par uzvedību un savstarpējām attiecībām.

Arī šajā - 2018./2019. mācību gadā prioritāšu sarakstā būs cieņa, atbildība un drošība - ļoti svarīgas vērtības, kurām lielu uzmanību veltām mācību stundās, starpbrīžos un ārpusstundu pasākumos. Ja katrs no mums būs atbildīgs un cienīs šīs vērtības, vide mūsu izglītības iestādē kļūs draudzīgāka un drošāka.

lasīt vairāk »