Sasniegumi

2017./2018. mācību gads

 VALODAS

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

Angļu valoda

 

 

 

 

 

Krievu valoda

 

 

 

 

 

Latviešu valoda

 

 

 

 

 

 

EKSAKTĀS ZINĀTNES

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 

 

 

 

 

 

DABAS ZINĀTNES

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 

 

 

 

 

 

SABIEDRISKĀS ZINĀTNES

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 

 

 

 

 

 

ZINĀTNISKI PĒTNIECISKI DARBU KONKURSS

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 

 

 

 

 

 

KONKURSI

Vārds, uzvārds

Klase

Konkurss

Vieta

Skolotājs

Evita Kokina
Jeļizaveta Borovika
Inta Aišpure
Viktorija Višņevska
Valērija Meinerte
Vladimirs Zamjatins

12.a
12.a
12.a
11.a
11.a
10.a

Republikāniskās  pirmās palīdzības sniegšanas sacensības skolēniem

4.vieta

Santa Rutkovska

Katrīna Kerimulajeva 3.b Sakatuves runas konkurss "Zelta sietiņš" 3.vieta Maija Ruskule 
Diāna Breidaka 12.b Sakatuves runas konkurss "Zelta sietiņš" 2.vieta Iveta Meškovska
Evita Kokina
Edgars Škapars
12.a
9.b
Interaktīvo spēļu konkurss
9.-12.klašu skolēniem Eiropas valodu dienās 2017 Daugavpilī "Kopā valodu daudzveidībā"
1.vieta

Veslava Maļina

Ilgvars Zvīdris
Daniels Daņilovs 8.b Latgales Jauno ģeogrāfu skola
Salu ģeogrāfija
2.vieta Santa Rutkovska
Daniels Daņilovs
Dainis Vērdiņš
8.b
12.a
Latgales Jauno ģeogrāfu skola
Politiskā ģeogrāfija
3.,4. veta Santa Rutkovska
Evita Kokina
Rimants Badins
Jeļizaveta Borovika
Dainis Vērdiņš
Solvita Koreņika
Diāna Breidaka
12.a
12.a
12.a
12.a
12.a
12.b
Izglītojoša spēlē - konkurss "Kas? Kur? Kad?" 1.vieta Lidija Ivanova
Kristīna Kostina
Daniela Strode
Marta Zučika
6.a
6.a
6.a
Pilsētas konkurss - spēle 6.klašu skolēniem "EKO matemātika" 3.vieta Inese Siņavska
Daniela Strode 6.a Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (5.-7. klašu grupā) 1.vieta  
Ineta Miglāne 6.a Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (5.-7. klašu grupā) 2.vieta  
Daniels Daņilovs 8.b Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (8.-9. klašu grupā) 1.vieta  
Barbara Bērziņa 8.b Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (8.-9. klašu grupā) 2.vieta  
Viktorija Pavlova 8.b Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (8.-9. klašu grupā) 2.vieta  
Eva Tropa 8.b Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (8.-9. klašu grupā) 3.vieta  
Evita Kokina 12.a Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (10.-12. klašu grupā) 1.vieta  
Esmeralda Mežaka 12.b Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (10.-12. klašu grupā) 2.vieta  
Sofija Golovina 10.b Pilsētas skatuves runas konkurss ,,Manos sapņos un dzejā''. (10.-12. klašu grupā) 3.vieta  

 

SPORTS

Vārds, uzvārds

Klase

Sacensības

Vieta

Skolotājs

Ivanovs Edgars
Jukša Arturs
Borisovs Edgars
Skrebels Raivis
Šuļgintovskis Andrejs
Urbāns Edgars
Cucurs Dāvis
Lociks Arnis
Sokolovs Aleksandrs
Kucins Ēriks

10.b
11.c
12.b
12.b
12.b
12.a
11.c
12.a
11.c
11.c

Daugavpils pilsētas skolēnu spartakiāde futbolā (1998.-2001.g.dz.)

3.vieta

Aleksandrs Settarovs

Laura Baltace
Līga Ligita Golovko
Nikoļe Pudāne
Lovisa Ķerubine
11.b
11.b
9.a
10.a
Latvijas skolēnu 71.spartakiāde un atlase ISF pasaules skolu čempionātam basketbolā 3x3 Serbijā 2018.gadā (2000.-2002.g.dz.) 2.vieta Aleksandrs Settarovs
Edgars Zaicevs
Sandis Malkevičs
Jānis Orlovs
Pāvels Ņikitins
Līga Kuroša,
Eva Elizabete Brokāne
Ineta Miglāne
Ērika Marija .Babenko
Jānis Meškovskis
Emils Urbāns
Laura Tamane
Everita Starkute
Viktorija Popovičeva
Edgars Garais
Armands Grosbergs
Raimonds Spoģis
Ernests Matjušonoks,
Nikoļe Pudāne
Melānija Borovska
5.a
5.b
5.b
5.b
5.b
5.b
6.a
6.a
6.a
6.b
7.a
7.b
8.b
8.b
9.a
9.a
9.a
9.a
9.b
Daugavpils pilsētas skolēnu
sacensības vieglatlētikā „Rudens krosa stafetes"
(pamatskolas grupa)
1.vieta Aleksandrs Settarovs
 Vladimirs Zamjatins
Vilmārs Settarovs
Alīna Lazuko
Anna Marija M.Petrakova
Arnis Lociks
Mārīte Rimicāne
11.a
11.a
11.b
12.a
12.a
12.b
Daugavpils pilsētas skolēnu
sacensības vieglatlētikā „Rudens krosa stafetes"
(vidusskolas grupa)
1.vieta Aleksandrs Settarovs
Anna Marija Petrakova
Viktorija Popovičeva
Melānija Borovska
Lovisa Ķerubine
Katrīna Strazda
Alīna Lazuko
Viktorija Galizova
12.a
8.b
9.b
10.a
10.a
11.b
10.b
Atlases sacensības ISF
Pasaules skolu čempionātam vieglatlētikas krosā
2018.gada Francijā, Parīzē
1.vieta Aleksandrs Settarovs
Edgars Baltacis
Armands Grosbergs
Raimonds Spoģis,
Ričards Pobjaržins
Renārs Leiskins
Vladimirs Zamjatins
Vilmārs Settarovs
Raivis Vaikuls
Iļja Čemis
9.a
9.a
9.b
10.a
10.a
11.a
11.a
11.b
Atlases sacensības ISF
Pasaules skolu čempionātam vieglatlētikas krosā
2018.gada Francijā, Parīzē
2.vieta Aleksandrs Settarovs
Edgars Baltacis
Armands Grosbergs
Renāts Stankevičs
Deniss Pavlovs
Iļja Moskaļenko
Stanislavs Oļehnovičs
Arturs Semjonovs
Martins Varčenko
9.a
9.a
9.a
9.a
9.b
9.b
9.b
Daugavpils pilsētas skolu
sacensības volejbolā
1.vieta Aleksandrs Settarovs
Deniss Pavlovs
Kristers Vērdiņš
Nikolajs Novikovs
Tomass Bondars
Edgars Urbāns
Ričards Taukuls
Andrejs Šuļgintovskis
Artūrs Svirskis
9.a
10.a
10.b
10.b
12.a
12.b
12.b
12.b
Daugavpils pilsētas skolu
sacensības volejbolā
1.vieta Edgars Baltacis
Deniss Pavlovs
Kristers Vērdiņš
Nikolajs Novikovs
Tomass Bondars
Edgars Urbāns
Ričards Taukuls
Andrejs Šuļgintovskis
Artūrs Svirskis
Iļja Moskaļenko
Artūrs Semjonovs
9.a
10.a
10.b
10.b
12.a
12.b
12.b
12.b
9.a
9.b
Latgales novada pilsētas skolu
sacensības volejbolā
1.vieta Edgars Baltacis

 

 Iepriekšējie gadi:
Sasniegumi 2009./2010.m.g
Sasniegumi 2010./2011.m.g
Sasniegumi 2011./2012.m.g
Sasniegumi 2013./2014.m.g
Sasniegumi 2014./2015.m.g
Sasniegumi 2015./2016.m.g
Sasniegumi 2016./2017.m.g