4.b vizuālās mākslas stundās apguva tēmu "Fotografēšana"

CālisPavasari, pavasari,
Ko tu man atnesīsi?
Atnesīšu siltu laiku,
Baltu rožu vainadziņu.
( Latviešu tautasdziesma)

4.b klases skolēni maija mēnesī vizuālās mākslas stundās apguva tēmu "Fotografēšana". Viens no uzdevumiem bija foto kolāžas veidošana "Ar pavasara sajūtu sirdī". Skolēni ar lielu aizrautību iemūžināja foto mirkļos pavasarīgās izjūtas dabā. Savā priekā labprāt dalāmies arī ar Jums. Dažas skolēnu atsauksmes par piedzīvotām izjūtām dabā.

 Man patīk pavasaris! Es redzēju alni, ķirzaciņu, pūci un lapsu.Redzēju saulrietus un biju pie Daugavas.  Pavasaris ir skaistākais gada laiks, jo tikai pavasarī var redzēt ,kā daudzi augi ziedi zied ,dzirdēt,kā putni dzied zem loga ,pamanīt,kā plaukst mazas lapiņas un pamostas daba .Tas notiek tieši tagad - pavasarī! ( Evelina ) 

Esmu atbraucis uz laukiem. Beidzot var sajust svaigu gaisu! Sāku skraidīt pa pļavām un meklēt vardes. Vienu biju atradis blakus dīķim, tā bija liela, zaļa. Lēca pa dārzu, bet nepaspēju nofotografēt. Sajūtu daudz smaržu, kuras sen neesmu sajutis. Plūmju ziedu smarža, ievas ziedu smarža,dažādu puķu smarža.  ( Raimonds)   

Pavasarī es sajutu siltu un svaigu gaisu! Katru dienu daba mums glezno bildes ar bezgalīgo skaistumu! Cik neparasts ir šīs gadalaiks! ( Jana)

Es biju laukos , tur gaiss labi smaržoja. Skaista daba pavasarī!  Skaisti ziedi kokos un pļavās. Šos skatus un smarżas nevar attēlot bildēs, vajag arī tur būt, sajust smaržas un ieraudzīt skaistos skatus. ( Linda)

Bildes apskatāmas sadaļā galerija.

Informāciju sagatavoja 4.kl. audzinātāja Inese Soma