15.oktobris -Valsts valodas diena

Valodu dienas

Cildinot valsts valodu, Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā no 10. līdz 17.oktobrim norisinājās dažādas aktivitātes. 9.-12.klases klases skolēni sacerēja oriģinālus saukļus, kurā īsi, kodolīgi un mūsdienīgi ietverts aicinājums runāt valsts valodā, piemēram, “Ļoti faktiski forši runāt latviski droši!”. 10.klase publiskās uzstāšanās stundā lasīja savas uzrunas Valsts valodas dienā, kurās akcents bija likts uz valodas vēstures faktiem.

lasīt vairāk »

Izvēļnu grozi vispārējās vidējas izglītības jomā 2022./2023. mācību gadam

Medicīna un tehnoloģijas Matemātika un tehnoloģijas Inženierzinātnes un matemātika Valodas, Māksla, Socioloģija un Uzņēmējdarbība Tehnika, tehnoloģijas un inžinierzinātnes

lasīt vairāk »

Kārtība un kritēriji kādā izglītojamie tiek uzņemti 10.-12.klasē 2022./2023.mācību gadā

Izglītojamie tiek uzņemti šādās vidējas izglītības apguves programmās:
Vispārējās vidējās izglītības "Valodas, māksla, socioloģija, uzņēmējdarbība" virziena programma;
Vispārējās vidējās izglītības "Matemātika un tehnoloģijas" virziena programma;
Vispārējās vidējās izglītības "Tehnika, tehnoloģijas, inženierzinātne" virziena programma;
Vispārējās vidējās izglītības "Inženierzinātnes un matemātika" virziena programma;
Vispārējās vidējās izglītības "Medicīna un tehnoloģijas" virziena programma.

lasīt vairāk »

Virtuāls labās prakses ceļvedis Erasmus+ projekta "Kopā dažādībā" ietvaros

Erasmus+2022. gada 30. jūnijā noslēdzās veiksmīgs, uz inovācijām un sadarbību vērsts Erasmus+ projekts "Kopā dažādībā" triju gadu garumā, kurā bija iesaistītas dažādas Eiropas skolu kopienas no Spānijas, Itālijas, Rumānijas un Latvijas.
Projekta mērķi bija sociālā iekļaušana un priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas mazināšana, attīstot sociālās, digitālās, svešvalodu sarunvalodas un starpkultūru kompetences.

 Virtuāls labās prakses ceļvedis apskatāms

lasīt vairāk »

Aicinām iesniegt dokumentus mācībām Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā

lasīt vairāk »

Misija – KRUPIS. Izglāb princi!

KrupisMarta mēnesī Daugavpils 12. vidusskolas 4. klašu skolēni veltīja laiku, lai noskaidrotu un uzzinātu, kāpēc Parastā krupja populācija pasaulē strauji samazinās. Skolēni noskatījās video par Parasto krupi – kur sastopams, kāpēc ir nozīmīga barības tīkla sastāvdaļa, kāpēc krupju skaits strauji samazinās, kas būtu jādara, lai to šo procesu apturētu. Skolēni dalījās savās pārdomās, kā arī uzdevuma jautājumus.

lasīt vairāk »

Ekopalodzes izveide

EkopalodzeSaulainajā pirms pavasara nedēļā 4. klašu skolēni, dabaszinību stundu ietvaros, izveidoja savas Ekopalodzes. Skolēnu uzdevums bija sarūpēt mājās kādu nevajadzīgu trauku, kas pildītu puķupoda funkcijas, kā arī augu sēklas. Savukārt skolotājas uzdevums bija visus nodrošināt ar auglīgu augsni un ūdeni. Skolēni stādīja sīpolus, dilles, zirņus, dažādus garšaugus, kā arī puķes.

lasīt vairāk »

Vides dienas Daugavpilī

Vides dienas5. maijā mūsu pilsētā norisinājās Vides diena, kuras ietvaros visa pilsētā notika dažādi pasākumi. Arī Daugavpils 12. vidusskolas skolēni tos aktīvi apmeklēja.

  • Zinātnes kafejnīcu “Kam tā bioloģija?” apmeklēja skolotāja Iveta Leiskina ar 11.b skolēniem Līgu Pauli, Elizabeti Lispuhu, Līviju Franskeviču, Kristīni Maliņu;
  • 7.b klase kopā ar klases audzinātāju apmeklēja Latvijas Valsts mežu rīkoto pasākumu “Skābekļa mežs”, kurs notika Dubrovina parka;
lasīt vairāk »