Pārtikas paku aprēķins

Skolas logoIzglītojamo ēdināšanas nodrošināšanas attālinātas izglītības ieguves procesa laikā pārtikas paku kalkulācija.

lasīt vairāk »

Finišēja konkurss "Cielavas gudrības"

LDMuzeijsVai Tu vari atpazīt visus dinozaurus? Kā veidojas koraļļu rifi? Cik Latvijā ir aizsargājamo teritoriju? Kur dzīvo jāņtārpiņi un faronskudras?  Uz visiem šiem jautājumiem nekļūdoties spēja atbildēt mūsu skolas četras komandas, kuras piedalījās Latvijas Dabas muzeja rīkotajā konkursā “Cielavas gudrības”.

„Cielavas gudrības” ir konkurss 5.–6. klašu (šogad arī 7.klašu) skolēniem par dažādām dabas tēmām. Šo konkursu muzeja darbinieki organizē kopš 2007. gada.

lasīt vairāk »

Dāvāsim māmiņām ziedus!

Māmiņām ziedusMāmiņa ir kā plaukstošs zieds, kurš vienmēr atveras, kad mēs lūdzam. Viņas atvērtā sirds, smaids un siltums mūs atbalsta, nomierina un palīdz. Māmiņa sevī apvieno daudzu ziedu krāšņumu – rozes greznību, pienenītes pieticību, atraitnītes smaidu, saulespuķes dāsnumu, ievas baltumu, kumelītes gādību, gladiolas neatlaidību, margrietiņas gudrību,  samtenes stiprumu, asteres rotaļīgumu, rudzupuķes cerību, puķuzirņa maigumu.

lasīt vairāk »

Projekta "Iepazīstot Eiropas cilvēkus, atklāj Eiropu no jauna" tikšanās tiešsaistē


2018.gada rudenī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sāka īstenot Eiropas Savienības “Eiropa pilsoņiem” programmas projektu “Iepazīstot Eiropas cilvēkus, atklāj Eiropu no jauna”. Projektā darbojas mūsu skola un Daugavpils 9.vidusskola. Projekta mērķauditorija ir jaunieši un pieaugušie iesaistītajās pašvaldībās. Projekta mērķis ir Eiropas vērtību aktualizēšana, lai veicinātu Eiropas pilsoņu sadarbību ne tikai politiskajā līmenī, bet ari pilsoniskajā. Projekta moto  -  „Mēs zinām, mēs apspriežam, mēs izsākām savu viedokli par Eiropas Savienības vienotību un attīstību”.

lasīt vairāk »

Brīnumi no programmas "Latvijas skolas soma"

Alise brīnumzemēAprīļa nogalē sākumskolas 2.-3.klašu un 4.b klases skolēni noskatījās cirka izrādi “Alise Brīnumzemē”  programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Bērni nokļuva brīnumainajā cirka pasaulē, kurā bija iespēja sastapties ar iluzionistu Daces un Enriko Pecolli krāšņo izrādi, kas pārsteidza skatītājus ar aizraujošiem  priekšnesumiem.

Izrāde bija bagāta ar specefektiem, iluzionisma mākslu, neparastām dekorācijām un jautriem muzikāliem mirkļiem.

Līdzīgi kā pasakās arī cirkā notiek dažādi brīnumi. Cirka priekšnesumu daudzveidība sniedza bērniem pozitīvas emocijas.

Pēc cirka izrādes noskatīšanās skolēniem tika piedāvāta aptauja, kurā atspoguļojās bērnu izjūtas un vērtējums par redzēto.

lasīt vairāk »

Sveicam MĀMIŅAS!

Sveicam māmiņu dienāDaugavpils 12.vidusskolas interešu izglītības dziedošie dalībnieki sirsnīgi sveic visas māmiņas skaistajos svētkos!

Dieva dārzā daudz ir ziedu,
Pacel acis - visi mirdz,
Tomēr skaistākais no visiem
Mātes siltā, mīļā sirds.

(Valda Mora)

lasīt vairāk »

Kā darbojas vēlēšanu iecirkņu komisijas?

IAC vēlēšanas

5.maijā 9.klašu skolēni Zoom  tikās ar Daugavpils 168. Vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāju -  skolas direktori Elitu Boliņu un sekretāri  - matemātikas skolotāju Inesi Siņavsku.

Tā kā aktivitāte notika Izglītības attīstības centra (turpmāk tekstā – IAC)  projekta “Piedalies un veido nākotni!” ietvaros, tajā piedalījās arī 10.klašu skolēni – Einārs Škapars, Līga Soma, Agris Lapkovskis, Imants Zvīdris, Mārtiņš Vaikuls, Ervīns Stūrītis, Armands Gaidels, kuri ir “ekspertu klubiņa” pārstāvji. Viņi kopā ar skolotāju Ievu Purmali pēta un analizē 2021.gada 5.jūnija pašvaldību priekšvēlēšanu programmas un kandidātu sarakstus Daugavpilī, plāno turpmākās aktivitātes projekta ietvaros.

lasīt vairāk »

Mana mīļākā grāmata

Mīļākā grāmata23.aprīlī tiek atzīmēta Pasaules grāmatu un autortiesību diena. Lai popularizētu grāmatu lasīšanu, Skolēnu dome organizēja konkursu 1.-12.klašu skolēniem “Mana mīļākā grāmata”.

Skolēnu domes pārstāvji uzrunāja skolotājus, lai viņi kļūtu par konkursa vēstnešiem. Aicinājumam atsaucās 14 skolotāji, kuri pastāstīja par grāmatām, kuras ir viņiem ir īpašas.

Savukārt konkursā “Mana mīļākā grāmata” piedalījās 16 mūsu skolas skolēni. Visaktīvākie bija 1.a klases lasītāji, konkursā piedalījās 5 šīs klases skolēni. Viņi saņems saldu balvu par aktivitāti.

lasīt vairāk »