"SKANOŠĀS PĀRVĒRTĪBAS". Turpinājums.

Skanošās pārvērtībasJau otro gadu, attālināto mācību  ietvaros, mūsu skolas skolēni veido paši savus skaņu rīkus un mūzikas instrumentus. Apvienojot mūziku, vizuālo mākslu, dizainu un tehnoloģijas, ir iespēja izpausties radoši un iepazīties ar burvīgo skaņu pasauli. Rezultāts ir  iedvesmojošs.

lasīt vairāk »

Prieka un fizisko aktivitāšu diena

Ziemas prieki22.februārī mūsu skolas 1.-12.klašu skolēni un arī skolotāji steidzās “noķert lapsu aiz astes” un  izbaudīt ziemas priekus Veselības dienā. Sēdēšana pie datora ekrāniem tika aizstāta ar burvīgiem dabas un pilsētvides skatiem, datorpele un pildspalva – ar slēpju nūjām un priekšmetiem, ko var izmantot šļūkšanai no kalniņa. 

lasīt vairāk »

Pārtikas paku aprēķins

Skolas logoIzglītojamo ēdināšanas nodrošināšanas attālinātas izglītības ieguves procesa laikā pārtikas paku kalkulācija.

lasīt vairāk »

Atgādņu komplekts skolēniem

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā Joma

lasīt vairāk »

Baudiet košas krāsas un Imanta Ziedoņa "Raibo pasaku"

Raibā pasakaKošas krāsas mūsu varbūt nedaudz vienmuļajā ikdienā dāvina 7.a-2 klases skolnieks Eduards Matisons ar savu video, kuru veidoja  teātra mākslā. Baudiet košas krāsas un Imanta Ziedoņa “Raibo pasaku”!

lasīt vairāk »

21. februārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena

Levita uzruna21. februārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Valsts prezidents Egils Levits ir sagatavojis īpašu videouzrunu skolotājiem un skolēniem, uzsverot dzimtās valodas vērtību un nozīmi katra cilvēka personības un pasaules uztveres veidošanā. Mīlēsim un kopsim savu dzimto - latviešu valodu!

lasīt vairāk »

Atgādņu komplekts skolēniem

Sociālā un pilsoniskā, veselības, drošības un fiziskās aktivitātes Joma

 

lasīt vairāk »

11.februāris - Starptautiskā sieviešu un meiteņu diena zinātnē

Starptautiskā sieviešu un meiteņu diena zinātnē

lasīt vairāk »

Skolotājus, vecākus un pusaudžus aicina apgūt pirmo psiholoģisko palīdzību

Veselības ministrija kopā ar pusaudžu psihoterapeitu Nilu Konstantinovu izstrādājusi pirmās psiholoģiskās palīdzības (PPP) rokasgrāmatu pusaudžiem, kurā apkopotas pamatzināšanas, tehnikas un prasmes, kas pusaudzim palīdz izvairīties no mentālās veselības problēmām, atpazīt tās un sniegt pirmo palīdzību sev pašam vai draugam.

lasīt vairāk »