Izcils mūsu skolēnu starts pirmajā Jauno Ģeogrāfu skolas nodarbībā!

JGS logo9.oktobrī ar pirmo nodarbību par Latviju startēja Jauno ģeogrāfu skola (JĢS)! Izcils starts izdevās diviem mūsu skolēniem, kuri ieguva pirmās vietas savās klašu grupās Latgalē, – Danielam Daņilovam (12.a kl.) un Ivaram Punculim (7.b kl.). Pie tam Danielam ir labākais rezultāts Latgalē un piektais labākais rezultāts Latvijā, savukārt Ivaram - trešais labākais rezultāts Latgalē.

lasīt vairāk »

Daugavpils 12. vidusskolā Ekoskolu programma atgriežas!

Ekopadome12. vidusskolā 6. oktobrī notika Zoom sēde, kur jaunā padome, kura sastāv no 26 cilvēkiem, Kabakovas Elīzas vadībā pārsprieda plānu, kā realizēt šī gada Ekoskolu programmas mērķus. Tika pārrunāts par šī mācību gada aktualitātēm, mērķiem. Jau ir izdomāti dažādi uzdevumi, kā piemēram, fizikas stundās skolēni pētīs skaņas un gaismas piesārņojuma ietekmi uz vidi.

lasīt vairāk »

Pasaules redzes diena.

plakatsIk gadu oktobra otrajā ceturtdienā tiek atzīmēta Pasaules redzes diena. Šogad Pasaules redzes diena tiks atzīmēta 14. oktobrī ar mērķi veicināt acu veselību, redzes saglabāšanu, redzes pasliktināšanās novēršanu, kā arī vairot iecietību un sapratni pret cilvēkiem, kuri saskārušies ar redzes traucējumiem.

Aicinām Jūs Pasaules redzes dienas ietvaros izmantot Slimību profilakses un kontroles centra izstrādātos informatīvos materiālus par redzi, savās izglītības iestādēs aktualizējot redzes saglabāšanas nozīmību: 

  • Infografika "Acu veselība";
  • Sociālo tīklu materiāli par Pasaules redzes dienu, ieteikumiem redzes saglabāšanai un uzturu acu veselībai; 
  • Eksperiments skolēniem.
lasīt vairāk »

Rudens ražas "Miķeldienas taka"

Miķeļdienas taka29. septembris ir Miķeļi jeb Miķeļdiena. Tie ir latviešu rudens saulgrieži un vasaras aizvadīšanas svētki. Miķelis latviešu tautasdziesmās ir saukts par labu un bagātu vīru, kas saistās ar rudens ražas ienākšanos. Miķeļi ir diena, kad visai ražai jābūt zem jumta.

Par godu rudens saulgriežiem Daugavpils 12. viduskolas sākumskolas saime skolas pagalmā veidoja krāšņo rudens ražas taku, ko nosauca par “Miķelīša taku”. Takā sarindojās košie rudens ziedi, burkāni, kartupeļi, āboli, kabači, patisoni, ķirbji, kukurūza, kastaņi, pīlādži.

lasīt vairāk »

Sludinājums

Skolas logoDaugavpils 12.vidusskola piedāvā teritoriju 4 m2 izglītības iestādes foajē (Kauņas iela 8, Daugavpils) kafijas automāta uzstādīšanai.

Interesentiem zvanīt pa tālruni 65438451.

lasīt vairāk »

Dzejas instalāciju izstāde

instalācijaes to vienu atstāt gribu

ja es drīkstu ja ir ļauts

savu īso vientiesibu

kuru cits par dzeju sauc

/Knuts Skujenieks/

 

Latvijā septembris ir dzejas mēnesis, un 5. septembrī savu skaisto 85 gadu jubileju svinēja latviešu dzejnieks Knuts Skujenieks.

Mūsu skolas 10.klases skolēni izveidoja dzejas instalāciju izstādi, kas veltīta dzejniekam. Katra grupa izvēlējās vienu Knuta Skujenieka dzejoli un veidoja savu radošo darbu. Vienojošais dzejas moto – mīlestība.

lasīt vairāk »