No 14.jūnija īpaši gaidīti 9.klašu absolventi un viņu vecāki, lai iesniegtu dokumentus mācībām vidusskolā

Absolventu iesniegums

lasīt vairāk »

Topošo pirmklasnieku vecākiem

Topošo pirmklasnieku vecākiemLai uzņemtu bērnu Daugavpils 12.vidusskolas pirmajā klasē, lūdzam, no 01.06.2021. līdz 28.06.2021. nepieciešamos dokumentus iesniegt klātienē.

Nepieciešamo dokumentu saraksts:

  • Bērna medicīniskā karte (veidlapa Nr.026/u)
  • Iesniegums (MS WORD, lejupielādēt šeit)
  • Izziņa par apmeklēto izglītības programmu piecgadīgo sešgadīgo bērnu obligātajā sagatavošanā
  • 3x4 fotogrāfijas (3 gab.)
  • Izmēri skolas formai (informācija zemāk)
  • Dokumentus var iesniegt no plkst. 9.00-16.00
lasīt vairāk »

Svētki devīto klašu absolventiem

AbsolventiKošas ir Latvijas pļavas – dzeltenās pērkones, zilās lupīnas, sarkanās magones, katra smildziņa zied sudraba ziediem, māju pagalmos smaržo ceriņi un mežrožu krūmi, savas smagās ziedu galvas liec peonijas. Jūnijs ir neatkārtojams savā skaistumā, kad visi ceļi un takas iet pretī briedumam.

11.jūnijā mūsu skolā svētki bija 53 devīto klašu absolventiem, viņu vecākiem, radiem, draugiem, skolotājiem, jo tika saņemts pirmais nopietnais izglītības dokuments – apliecība par vispārējo pamatizglītību.

lasīt vairāk »

14.jūnijs pirms 80 gadiem

Aizvestie, aizmirstieLatvijā jūnija vidus ir viens no skaistākajiem  -  tuvojas vasaras saulgriežu laiks, pļavas un dārzi steidzas plaukt un ziedēt visā savā košumā. Arī toreiz pirms 80 gadiem  Latvijas daba tuvojās savam pilnbriedam, bet traģiskie notikumi naktī uz 14.jūniju salauza vairāk nekā 15 400 Latvijas iedzīvotāju likteņus. Tā bija pirmā masu deportācija no Latvijas.  Daļu no deportētajiem uzreiz arestēja un nogādāja ieslodzījuma vietās. Pārējos nometināja Sibīrijā un Kazahstānā. 1941.gadā izsūtīto likteņi ir divkārt traģiski – daļa no ģimenēm pa dažādiem ceļiem pēc gadiem atgriezās Latvijā, bet tad viņus izsūtīja otrreiz.

lasīt vairāk »

Mūsu panākumi konkursā BIO-GO-HIGHER

Bio- Go- HigherŠī mācību gada laikā mēs, 11.a klases skolēni- Daniels, Valters, Barbara, Dženeta un Karīna, veidojām komandu “Bombus” (“Bombus”– latīņu val.– kamenes) piedalījāmies erudīcijas konkursā BIO-GO-HIGHER, kas sastāvēja no četrām kārtām, katra kārta tika veltīta vienai no jomām- fizika, ķīmija, bioloģija vai medicīna.

Katrā no kārtām mums bija iespēja atbildēt uz jautājumiem un meklēt informāciju par pirms tam nezināmām tēmām un kaut ko risināt, vai pat veikt eksperimentus.

lasīt vairāk »

Esi sveicināta vasara!

SkolaPavasaris savā plaukumā uzbur viskrāšņākos ziedus, viszilākās debesis, viszaļāko zāli. Brīnumam pavērsts mirklis. Un liekas: kāds zieds uzvirmo gaisā. Zieda sapņotais paceļas un dejo valsi - starp debesīm un zemi. Sākas tauriņdejas...

Līdz ar tauriņdeju pavasara pašā plaukumā katrs skolēns sāk izjust īpašu nemieru, jo maija beigas vēsta par vasaras tuvošanos un ilgi gaidīto skolēnu vasaras brīvlaiku.

Ir aizritējis vēl viens neparasts, neaizmirstamiem notikumiem  bagāts mācību gads, tas noteikti sniedzis arī  gandarījumu par padarīto, ir iegūtas jaunas prasmes, zināšanas un pieredze.

lasīt vairāk »

4.b vizuālās mākslas stundās apguva tēmu "Fotografēšana"

CālisPavasari, pavasari,
Ko tu man atnesīsi?
Atnesīšu siltu laiku,
Baltu rožu vainadziņu.
( Latviešu tautasdziesma)

4.b klases skolēni maija mēnesī vizuālās mākslas stundās apguva tēmu "Fotografēšana". Viens no uzdevumiem bija foto kolāžas veidošana "Ar pavasara sajūtu sirdī". Skolēni ar lielu aizrautību iemūžināja foto mirkļos pavasarīgās izjūtas dabā. Savā priekā labprāt dalāmies arī ar Jums. Dažas skolēnu atsauksmes par piedzīvotām izjūtām dabā.

 Man patīk pavasaris! Es redzēju alni, ķirzaciņu, pūci un lapsu.Redzēju saulrietus un biju pie Daugavas.  Pavasaris ir skaistākais gada laiks, jo tikai pavasarī var redzēt ,kā daudzi augi ziedi zied ,dzirdēt,kā putni dzied zem loga ,pamanīt,kā plaukst mazas lapiņas un pamostas daba .Tas notiek tieši tagad - pavasarī! ( Evelina ) 

lasīt vairāk »

Apsveicam ar mācību gada noslēgumu

AnastasijaApsveicam ar mācību  gada noslēgumu skolotājus, skolēnus un vecākus.  Novēlām radošu un saulainu vasaru.

Dziesma “Krāsu vasara” (Lolitas Saulietes mūzika un vārdi), dzied Anastasija Gržibovska.

lasīt vairāk »