Piedalies "Zaļās jostas" rīkotajam Vislatvijas makulatūras vākšanas un bateriju vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai"

Makulatūras plakāts

lasīt vairāk »

Jauniešu vides līderu forums

Rīcības dienu kampaņaMēs, skolas Ekopadomes pārstāvji: Daniels Daņilos, Amanda Neimane, Karīna Smilgina un Eva Tropa, Ekoskolas programmas ietvaros piedalījāmies “Jauniešu vides līderu forums”, kas norisinājās no 22. līdz 24. oktobrim Zoom platformā.

lasīt vairāk »

Par braucienu uz Turaidas muzejrezervātu

Turaidas muzeijsŠ.g. 7. oktobrī 9.b klases skolēniem bija iespēja programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros doties uz Turaidas muzejrezervātu un piedalīties orientēšanās spēlē “Tūkstošgades stāsts”.

Paldies par šo iespēju! Pēc pusotra gada attālinātajām mācībām vislielākais prieks bija atkal visiem klasesbiedriem būt kopā, braukt ekskursijā un pavadīt dienu kopā. Pavadīt dienu interesanti, neparasti un aizraujoši. Jo viena no skolēnu atziņām, ko izteica Rinalds, bija tāda: “Tas bija daudz aizraujošāk un interesantāk nekā sākumā domājām.”

lasīt vairāk »

Labbūtības ceļakarte

Labbūtības ceļakarteKas tas ir?

Aktivitātes skolēnu labbūtības veicināšanai

Ar ko viss sākās?

Ar Skolēnu domes komandas pieteikumu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izsludinātajam konkursam “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” jūnijā

Kuri skolēni aktīvi iesaistījās projekta izveidē?

12.klases skolēni Daniels Daņilovs, Karīna Smilgina, Amanda Neimane, Rolands Morozs

Ko viņi darīja?

Piedalījās 3 dienu mācībās par psihoemocionālās veselības veicināšanu, projektu rakstīšanu un realizāciju;

rakstīja projektu, plānoja aktivitātes un sastādīja budžeta tāmi.

lasīt vairāk »

Labdarības akcija "Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem!"

AkcijaOktobrī mūsu skolā notika labdarības akcija “Palīdzēsim mūsu četrkājainajiem draugiem!” Akciju organizēja mūsu mazpulki un skolotāja Sarmīte Zahare, kā arī Skolēnu dome.

Priecājamies, ka mūsu skolēni ir pilsoniski aktīvi. Paldies visām sākumskolas klasēm un 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a-1, 9.a, 12.klašu skolēniem un skolotājai Lidijai Ivanovai par piedalīšanos akcijā! Pateicamies skolotājai Sarmītei Zaharei, kura nogādāja saziedoto Daugavpils dzīvnieku patversmē!

lasīt vairāk »

Koncerts "Dziesma skolotājai"

Rudens Puke"Ik skolotājs ir burvis,
Jo sirdis atslēgt māk,
Lai tajās labestība
Un mīlestība nāk.

 Ik skolotājs ir burvis
Un eņģelis mazliet,
Jo zināšanas sējot,
Caur gadsimtiem spēj iet."

(M. Bārbele)

lasīt vairāk »

Erasmus+ programmas projekta "Mācīt Būt: Atbalsts pedagogu profesionālajai izaugsmei un labklājībai sociāli emocionālās mācīšanās jomā" atklāšanas konference

Mācīt būtMūsu skolas 15 pedagogi un vadība ir iesaistījusies starptautiskā projektā “Mācīt būt” (Teaching to be).

Projekts „Mācīt būt: Atbalsts pedagogu profesionālajai izaugsmei un labklājībai sociāli emocionālās mācīšanās jomā” ir ES finansēts projekts skolu attīstībai, kurā Latviju pārstāv Valsts Izglītības satura centrs. Projekts tiek īstenots Erasmus+ KA3 programmas ietvaros, sadarbojoties partneriem no astoņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Itālijas, Portugāles, Spānijas, Austrijas un Slovēnijas.

lasīt vairāk »

4.a un 4.b klases skolēni – veselības zinātnieki!

Veselības zinātnieks4.a klase un klases audzinātāja Natalja Agafonova un 4.b klase, klases audzinātājas Liānas Cecerukas motivēti, piedalījās Nacionālā veselību veicinošo skolu tīkla konkursā “Ko tev zināt? Nieks!”. Konkursa uzdevums  bija  klases ietvaros izveidot radošo kopdarbu, kurā iekļauj vismaz piecus faktus par veselību, kas jāzina ikvienam. 

lasīt vairāk »

Tūkstošgades stāsts Turaidas muzejrezervātā

Turaidas muzeijsOktobrī mēs, 9.a klase, devāmies ekskursijā uz Turaidu programmas “Latvijas skolas soma” ievaros. Ceļā mēs pavadījām apmēram 3,5 stundas, spēlējot spēles un sarunājoties.  Ap 11.00 mēs atbraucām uz Turaidas muzejrezervātu. Tur mēs piedalījāmies orientēšanās spēlē “Tūkstošgades stāsts”. Mums Turaidas muzejrezervāta teritorijā bija jāatrod uzdevumu lapās attēlotās ēkas, pieminekļi un priekšmeti un jāizpilda dažādi uzdevumi, kuri bija saistīti ar iepriekš minētajām ēkām, pieminekļiem un priekšmetiem. Beigās vajadzēja izveidot 2 savstarpēji saistītus vārdus. Pēc spēles mums iedeva diplomus un konfektes. Ar jauku un priecīgu noskaņojumu mēs devāmies ceļā uz mājām.

lasīt vairāk »

Informatīvā vecāku sapulce ZOOM platformā topošo pirmklasnieku vecākiem

Pirmklasnieku ielūgums

lasīt vairāk »