11.februāris - Starptautiskā sieviešu un meiteņu diena zinātnē

Starptautiskā sieviešu un meiteņu diena zinātnē

lasīt vairāk »

Skolotājus, vecākus un pusaudžus aicina apgūt pirmo psiholoģisko palīdzību

Veselības ministrija kopā ar pusaudžu psihoterapeitu Nilu Konstantinovu izstrādājusi pirmās psiholoģiskās palīdzības (PPP) rokasgrāmatu pusaudžiem, kurā apkopotas pamatzināšanas, tehnikas un prasmes, kas pusaudzim palīdz izvairīties no mentālās veselības problēmām, atpazīt tās un sniegt pirmo palīdzību sev pašam vai draugam.

lasīt vairāk »

Debašu meistarklase vēstures un sociālo zinātņu stundās

2.februārī, desmito klašu skolēniem notika izglītojoša zoom stunda vēsturē un sociālās zinātnēs, kur tika pieaicināts Debate LEADER School  2021 mentors un jurisprudences students Kristofers Kalniņš-Liberis. Stundas darbība notika trīs sesijās, kur skolēni mācījās argumentēt, analizēt loģikas kļūdas un izspēlēja spēli ‘’Populists.”

lasīt vairāk »

Laba vēlējumi skolai

Ziedi skolaiSkolas sirds ir nepārprotami direktore, visa enerģija nāk tieši no Jums un Jūsu darba, tāpēc neskatoties uz neparastu laiku, kas radies ir šogad, mēs kā jubilejas absolventi vēlamies dalīties atmiņas un sveikt mūsu mīļo skolu un protams arī direktori!

lasīt vairāk »

Nav laiks. Ir tikai mirkļi…

Nav laiks. Ir tikai mirkļi – ellišķi sāpīgi un dievišķi skaisti – tā reiz ir sacījis Imants Ziedonis.

Tā nu ir sanācis, ka objektīvu apstākļu dēļ šogad nav iespējams klātienē baudīt tikšanās, kopābūšanas mirkļus, dalīties atmiņās, izdziedāt mīļākās dziesmas….  Būsim optimisti, kliedēsim visas raizes, tiksimies pēc gada.

Paldies visiem, kuru dzīve ilgāku vai īsāku laiku saistīta ar 12. vidusskolu! Paldies kolēģiem, absolventiem! Jūs visi veidojat mūsu skolas vēsturi, esat skolas lepnums un skolas reklāma! Jūs esat vislabākie, skola ar Jums lepojos.

direktore Elita Boliņa

lasīt vairāk »

Barikādēm 30

Tautas atmoda, kuras laikā tika nosprausts ceļš uz Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu, rūdījusies 1991. gada janvāra barikāžu ugunīs. Šogad aprit 30 gadi kopš šo liesmu gaismā pavadītajām dienām. Šodien tās ir atmiņas, bet toreiz tas bija uztraukums, neziņa un ticība pāri visam.

lasīt vairāk »

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem. Dokumentu iesniegšana.

Tikšanās ZOOM notiks 2021. gada 20. janvārī plkst. 18.00. Lai saņemtu uzaicinājumu (ja netika nosūtīts individuāli telefonā), zvaniet līdz plkst.16.00, t.65438451, mob. 28377261.

lasīt vairāk »

Informācija vecākiem

25. janvārī plkst. 18:00 notiks “Gudro vecāku skolas” šī gada pirmais seminārs “Ideju darbnīca vecākiem. Jautrības un prieka formulas ģimenē”Lektore – Līga Bērziņa (uzvedība.lv). Seminārā tiks runāts par vienkārša prieka veidošanas formulu ģimenē – smiekliem un jautrību. Vecāki iepazīsies ar sensorajām spēlēm – kāpēc tās ir tik svarīgas jutīgiem bērniem. Lektore  dalīsies idejās, kā spēles un rotaļas var palīdzēt risināt saskarsmes un sadarbības problēmas ģimenē, kur ir bērni ar lielu vecuma starpību vai brāļi un māsas, kuri bieži strīdas. Līga Bērziņa dalīsies praktiskos piemēros, kā vecākiem ar dažādu aktivitāšu palīdzību mācīt problēmu risināšanas prasmes un iesaistīt bērnus ģimenes ikdienas darbos. Tāpat, kādas aktivitātes izmantot trauksmes mazināšanai un klusuma uzturēšanai.

lasīt vairāk »