Daugavpils 12. vidusskolas angļu valodas skolotāju profesionālās pilnveides kursi Maltā.

dace, Ella - MaltaNo 2021.gada 15. līdz 21. augustam Maltā, Meliehā (Mellieħa),  Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) Stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “Svešvalodas - Eiropas atslēgas” (līguma Nr. 2019-1-LV01-KA101-060306) ietvaros Daugavpils 12. vidusskolas angļu valodas skolotājas Dace Zarāne-Jemeļjanova un Ella Balaško piedalījās Carob institūta organizētajos kursos ‘Teaching English – Motivating Learners and Preparing for CLIL’.

lasīt vairāk »

Daugavpils 12. vidusskolas vācu valodas skolotāju profesionālās pilnveides kursi Austrijā.

SchönbrunnNo 2021.gada  08. līdz 15. augustam Austrijā, Vīnē,  Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) Stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “Svešvalodas - Eiropas atslēgas” (līguma Nr. 2019-1-LV01-KA101-060306) ietvaros Daugavpils 12. vidusskolas vācu valodas skolotājas Liāna Ceceruka un Veslava Maļina piedalījās  organizētajos kursos ‘’Eine Reise durch die Geschichte und Kultur Österreichs – Landeskunde”.

lasīt vairāk »

Braukšanas brīvbiļetes pilsētas sabiedriskajā transportā

Atgādinām, ka arī 2021./2022. m.g. izglītojamajiem bezmaksas  braukšanai sabiedriskajā transportā būs jāuzrāda derīga skolēna brīvbiļete. Brīvbiļeti var saņemt tikai tie izglītojamie, kam ir deklarētā dzīves vieta Daugavpilī. Aizpildīt vai iesniegt iesniegumu var skolas foajē pie dežuranta. Iesniegumam jāpievieno 1 foto (3x4cm). Iesniegumus pieņem līdz 20.augustam (brīvbiļete 1.septembrī). Iesniegumi, kas tiks iesniegti pēc 20.augusta, brīvbiļeti saņems vēlāk.

Papildus jautājumi pa tālruni: 65438451.

lasīt vairāk »

No 14.jūnija īpaši gaidīti 9.klašu absolventi un viņu vecāki, lai iesniegtu dokumentus mācībām vidusskolā

Absolventu iesniegums

lasīt vairāk »

Topošo pirmklasnieku vecākiem

Topošo pirmklasnieku vecākiemLai uzņemtu bērnu Daugavpils 12.vidusskolas pirmajā klasē, lūdzam, no 01.06.2021. līdz 28.06.2021. nepieciešamos dokumentus iesniegt klātienē.

Nepieciešamo dokumentu saraksts:

  • Bērna medicīniskā karte (veidlapa Nr.026/u)
  • Iesniegums (MS WORD, lejupielādēt šeit)
  • Izziņa par apmeklēto izglītības programmu piecgadīgo sešgadīgo bērnu obligātajā sagatavošanā
  • 3x4 fotogrāfijas (3 gab.)
  • Izmēri skolas formai (informācija zemāk)
  • Dokumentus var iesniegt no plkst. 9.00-16.00
lasīt vairāk »

Svētki devīto klašu absolventiem

AbsolventiKošas ir Latvijas pļavas – dzeltenās pērkones, zilās lupīnas, sarkanās magones, katra smildziņa zied sudraba ziediem, māju pagalmos smaržo ceriņi un mežrožu krūmi, savas smagās ziedu galvas liec peonijas. Jūnijs ir neatkārtojams savā skaistumā, kad visi ceļi un takas iet pretī briedumam.

11.jūnijā mūsu skolā svētki bija 53 devīto klašu absolventiem, viņu vecākiem, radiem, draugiem, skolotājiem, jo tika saņemts pirmais nopietnais izglītības dokuments – apliecība par vispārējo pamatizglītību.

lasīt vairāk »

14.jūnijs pirms 80 gadiem

Aizvestie, aizmirstieLatvijā jūnija vidus ir viens no skaistākajiem  -  tuvojas vasaras saulgriežu laiks, pļavas un dārzi steidzas plaukt un ziedēt visā savā košumā. Arī toreiz pirms 80 gadiem  Latvijas daba tuvojās savam pilnbriedam, bet traģiskie notikumi naktī uz 14.jūniju salauza vairāk nekā 15 400 Latvijas iedzīvotāju likteņus. Tā bija pirmā masu deportācija no Latvijas.  Daļu no deportētajiem uzreiz arestēja un nogādāja ieslodzījuma vietās. Pārējos nometināja Sibīrijā un Kazahstānā. 1941.gadā izsūtīto likteņi ir divkārt traģiski – daļa no ģimenēm pa dažādiem ceļiem pēc gadiem atgriezās Latvijā, bet tad viņus izsūtīja otrreiz.

lasīt vairāk »