Sveicam MĀMIŅAS!

Sveicam māmiņu dienāDaugavpils 12.vidusskolas interešu izglītības dziedošie dalībnieki sirsnīgi sveic visas māmiņas skaistajos svētkos!

Dieva dārzā daudz ir ziedu,
Pacel acis - visi mirdz,
Tomēr skaistākais no visiem
Mātes siltā, mīļā sirds.

(Valda Mora)

lasīt vairāk »

Kā darbojas vēlēšanu iecirkņu komisijas?

IAC vēlēšanas

5.maijā 9.klašu skolēni Zoom  tikās ar Daugavpils 168. Vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāju -  skolas direktori Elitu Boliņu un sekretāri  - matemātikas skolotāju Inesi Siņavsku.

Tā kā aktivitāte notika Izglītības attīstības centra (turpmāk tekstā – IAC)  projekta “Piedalies un veido nākotni!” ietvaros, tajā piedalījās arī 10.klašu skolēni – Einārs Škapars, Līga Soma, Agris Lapkovskis, Imants Zvīdris, Mārtiņš Vaikuls, Ervīns Stūrītis, Armands Gaidels, kuri ir “ekspertu klubiņa” pārstāvji. Viņi kopā ar skolotāju Ievu Purmali pēta un analizē 2021.gada 5.jūnija pašvaldību priekšvēlēšanu programmas un kandidātu sarakstus Daugavpilī, plāno turpmākās aktivitātes projekta ietvaros.

lasīt vairāk »

Mana mīļākā grāmata

Mīļākā grāmata23.aprīlī tiek atzīmēta Pasaules grāmatu un autortiesību diena. Lai popularizētu grāmatu lasīšanu, Skolēnu dome organizēja konkursu 1.-12.klašu skolēniem “Mana mīļākā grāmata”.

Skolēnu domes pārstāvji uzrunāja skolotājus, lai viņi kļūtu par konkursa vēstnešiem. Aicinājumam atsaucās 14 skolotāji, kuri pastāstīja par grāmatām, kuras ir viņiem ir īpašas.

Savukārt konkursā “Mana mīļākā grāmata” piedalījās 16 mūsu skolas skolēni. Visaktīvākie bija 1.a klases lasītāji, konkursā piedalījās 5 šīs klases skolēni. Viņi saņems saldu balvu par aktivitāti.

lasīt vairāk »

Konkursa "Brīnumainie gadalaiki" rezultāti

DiplomiPirms kāda laika Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Svešvalodu katedras Reģionālais vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrs (RVTC) sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā rīkoja  radošo darbu konkursu „Brīnumainie gadalaiki” (Die einzigartigen Jahreszeiten), kurā, bija iespēja piedalīties pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un 1.–6. klašu skolēniem.

Ar lielu prieku mūsu skolas 3.ab, 4.a,b un 5.a,b un 6.a,b,c klases skolēni ir saņēmuši daudz diplomu par dalību šajā konkursā, kura mērķis bija rosināt Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu un 1.–6. klašu skolēnu interesi par vācu valodu, attīstīt konkursa dalībnieku radošās spējas.

lasīt vairāk »

IAC projekts "Piedalies un veido nākotni!"

Piedalies un veido nākotni

Mūsu skolas skolēni un 2 pedagogi ir sākuši darbu IAC (Izglītības un attīstības centrs) projektā “Piedalies un veido nākotni!”. Projekta norises laiks ir no 2021.gada februāra līdz 2021.gada oktobrim.  Šo projektu īsteno Izglītības attīstības centrs (IAC), projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Plašāka informācija par projekta norisēm pieejama http://www.iac.edu.lv

Pirmais projekta programmas apguves seminārs tiešsaistē Zoom notika 2021.gada 14.aprīlī, kurā piedalījās vēstures un sociālo zinību skolotāja Ieva Purmale un direktores vietniece Signe Kotova.

lasīt vairāk »

Labdarības akcija "Dāvāsim pavasara prieku un siltumu!"

labdarības akcijaDaugavpils 12.vidusskolas skolēni un pedagogi piedalījās Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komitejas rīkotajā labdarības akcijā ”Dāvāsim pavasara prieku un siltumu!”.

Šogad akcijas mērķis bija dāvāt prieku un sirds siltumu Ģimenes atbalsta centra/patversmes (ģimenes un personas, kas nonākušas krīzē, palikušas bez mājokļa vai cietušas no vardarbības-15  personas t.sk. bērni) un Grupu dzīvokļu iemītniekiem (16 personām ar garīga rakstura traucējumiem) – Šaurā ielā 26 un visiem  Daugavpils Reģionālās slimnīcas darbiniekiem, kas ārstēja un aprūpēja, un  bieži vien arī glāba Covid-19 slimnieku dzīvības.

lasīt vairāk »

1c. klases sveiciens Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!

Sveicam Latvija1c. klases sveiciens Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!

lasīt vairāk »

Dižpuika 2021

Dižpuika 2021“Dižpuika” ir konkurss zēniem, kuri vēlas sevi izaicināt un pierādīt tehnisku, radošu, praktisku un fizisku uzdevumu veikšanā. Šo konkursu jau vairākus gadus organizē Daugavpils BJC “Jaunība”.

2021. gada 21. aprīlī notika konkursa “Dižpuika 2021” 2.kārta. Konkursā piedalījās 16 pilsētas skolu 4.-5.klašu skolnieki. Mūsu skolu pārstāvēja 5.a klases puiši Armands Zahars un Aigars Valeinis,

Puišiem labāk veicās veidot kubu pēc pašizveidota rasējuma, bumbu žonglēšana un sitieni pa vārtiem, orientēšanās sprints (uz laiku) un tehniskā braukšana ar velosipēdu.

lasīt vairāk »