Mans Lieldienu prieks

mans lieldienu prieksLieldienas ir pavasara saulgriežu svētki. Pēc garās ziemas visi priecājamies par pavasara vēstnešiem – siltajiem saules stariem, pirmajām puķēm dārzā, pārmaiņām dzīvnieku pasaulē.

Skolēnu domes pārstāvji aicināja dalīties ar saviem prieka brīžiem Lieldienu brīvdienās foto akcijā “Mans Lieldienu prieks”.  Krāsainas olas, Lieldienu zaķi, laiskie brīži, kurus nesteidzoties var izbaudīt mājās kopā ar saviem ģimenes locekļiem un četrkājainajiem draugiem, mīļākā nodarbe, pastaiga par ezera krastu, skaisti klāts svētku galds – tie ir tikai daži mirkļi, kas fiksēti fotogrāfijās.

lasīt vairāk »

Jaunatnes dialogu projekts "Mākonis" pulcē jauniešus

Projekts mākonisES programmas “Erasmus + “ Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstītais 12. vidusskolas jaunatnes dialogu projekts “Mākonis” pulcē jauniešus un lēmumu pieņēmējus diskutēt par vēlēšanu tematiku.

lasīt vairāk »

Sporta aktivitātes par godu 8.martam

Sporta aktivitātesDaugavpils 12.vidusskolas meitenes iesaistījās Daugavpils pilsētas sporta pārvaldes rīkotajā pasākumā par godu burvīgajiem 8.marta svētkiem, kur nedēļas garumā ik dienu iesaistījās fiziskajās aktivitātes un tika pie gandarījuma balvām!

Sveicam Lauru Kalinku , Lailu Kalvāni, Karīnu Čerņeviču, Līgu Kurošu, Danielu Zoltneri (8.b) un Kristīnu Kostinu, Inetu Miglāni (9.a)

lasīt vairāk »

Seno latviešu un mūsdienu jauniešu svētku svinēšanas tradīcijas – kopīgais un atšķirīgais

6.klašu skolēni martā Latvijas vēstures stundās apgūst tēmu „ Senlatviešu tautas līdz 13.gs. Sadzīve un tradīcijas.”. Vēstures skolotāja Lidija Daņilova  sadarbībā ar vizuālās mākslas skolotāju Silvu Šarsūni  piedāvāja skolēniem veidot projektu darbus vizualizēt iegūtās zināšanas  - zīmēt vēsturiskas latvju sētas.

lasīt vairāk »

Kāpēc 25.marts?

Sliedes25.martā Latvijas vēstures stunda 6.c klases skolēniem bija veltīta notikumiem, kas risinājās pirms 72 gadiem. Skolotāja Lidija Daņilova stundas sākumā minēja dažus faktus par Latvijas iedzīvotāju izsūtīšanu uz Sibīriju 1949.gadā, skolēniem bija iespēja apskatīt izsūtīto bērnu zīmējumus, kuros viņi attēloja šausmīgos 25. marta nakts notikumus, fotogrāfijas.

lasīt vairāk »

No Veidenbauma neaizbēgsi

No Veidenbauma neaizbēgsi8.martā 11.un 12.klašu skolēni programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros digitālā veidā tikās ar Eduardu Veidenbaumu – sekojot līdzi viņa dzīvesstāstam 6 ainās, klausoties viņa dzeju un dziesmas ar viņa tekstiem dziedātāja Ralfa Eilanda un Liepaja Music Orchestra, Jāņa Ivuškāna un Liepājas teātra aktiera Gata Malika izpildījumā.

lasīt vairāk »