Do Mažora gamma

Do Mažora gammaDo Mažora gamma tā ir ģimene, kurā ir savi noteikumi un sava ierasta kārtība. Šajā mācību gadā, integrētā stundā, mūsu skolas skolēni centās noskaidrot, kāda izskatās Do Mažora ģimene. Par to arī ir mūsu nelielā izstāde. Prieks par katra skolēna centību un radošumu.

Paldies par atsaucību klašu audzinātājām Inesei Gradkovskai, Maijai Ruskulei, Lienei Vasiļjevai, Sandrai Paulei un Intai Kļavinskai.

lasīt vairāk »

Attālinātās sporta stundas svaigā gaisā

Ziemas sportsKlāt marts, pavasaris un pamazām sāk parādīties pavasara vēstneši, pazūd sniegs, bet atmiņas par to vēl paliek mūsu sirdīs. Šī ziema mūs iepriecināja ar labu laiku un sniegu! Arī mūsu skolas skolēni, centās izbaudīt ziemu, savas attālinātās sporta stundas pavadot svaigā gaisā, attīstot savas fiziskās īpašības, uzlabojot veselību un veidojot šķēršļu joslas!

lasīt vairāk »

"SKANOŠĀS PĀRVĒRTĪBAS". Turpinājums.

Skanošās pārvērtībasJau otro gadu, attālināto mācību  ietvaros, mūsu skolas skolēni veido paši savus skaņu rīkus un mūzikas instrumentus. Apvienojot mūziku, vizuālo mākslu, dizainu un tehnoloģijas, ir iespēja izpausties radoši un iepazīties ar burvīgo skaņu pasauli. Rezultāts ir  iedvesmojošs.

lasīt vairāk »

Prieka un fizisko aktivitāšu diena

Ziemas prieki22.februārī mūsu skolas 1.-12.klašu skolēni un arī skolotāji steidzās “noķert lapsu aiz astes” un  izbaudīt ziemas priekus Veselības dienā. Sēdēšana pie datora ekrāniem tika aizstāta ar burvīgiem dabas un pilsētvides skatiem, datorpele un pildspalva – ar slēpju nūjām un priekšmetiem, ko var izmantot šļūkšanai no kalniņa. 

lasīt vairāk »

Pārtikas paku aprēķins

Skolas logoIzglītojamo ēdināšanas nodrošināšanas attālinātas izglītības ieguves procesa laikā pārtikas paku kalkulācija.

lasīt vairāk »

Atgādņu komplekts skolēniem

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā Joma

lasīt vairāk »

Baudiet košas krāsas un Imanta Ziedoņa "Raibo pasaku"

Raibā pasakaKošas krāsas mūsu varbūt nedaudz vienmuļajā ikdienā dāvina 7.a-2 klases skolnieks Eduards Matisons ar savu video, kuru veidoja  teātra mākslā. Baudiet košas krāsas un Imanta Ziedoņa “Raibo pasaku”!

lasīt vairāk »

21. februārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena

Levita uzruna21. februārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Valsts prezidents Egils Levits ir sagatavojis īpašu videouzrunu skolotājiem un skolēniem, uzsverot dzimtās valodas vērtību un nozīmi katra cilvēka personības un pasaules uztveres veidošanā. Mīlēsim un kopsim savu dzimto - latviešu valodu!

lasīt vairāk »

Atgādņu komplekts skolēniem

Sociālā un pilsoniskā, veselības, drošības un fiziskās aktivitātes Joma

 

lasīt vairāk »