Kas ir Novikontas Jūras koledža

Izglītojamajiem bija iespēja tikties ar Novikontas Jūras koledžas pārstāvi Jāni Sticenko, lai uzzinātu  par jūrniecības nozari, tās mūsdienu attīstību un studiju iespējām Latvijā ,par  mītiem un patiesību, darba perspektīvām un studiju iespējām (uzņemšanas kritērijiem, studiju ilgumu, studiju formām, studiju maksu un tālākizglītības iespējām).Izrādās , ka pasaulē ir jūrnieku deficīts un koledžas absolvēšana ir darbiekārtošanas garantija.

 

lasīt vairāk »

Aicinām vidusskolēnus iepazīt RTU, sekojot studentiem viņu ikdienas gaitās

Lai iepazītu savu potenciālo studiju programmu un studentu dzīvi ikdienā, vidusskolēni aicināti pieteikties pasākumam «Seko studentam» un kļūt par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenta ēnu, iepazīstot studiju un ārpusstudiju vidi RTU. Pieteikšanās notiek no 23. februāra līdz 9. martam, bet sekošana - no 12. līdz 23. martam.

Sekojot studentam, būs iespēja uzzināt, kā notiek studijas RTU, apmeklējot lekcijas un piedaloties laboratorijas darbos, iepazīstot RTU Zinātnisko bibliotēku, dienesta viesnīcas, RTU Studentu parlamentu, sporta kompleksus, kā arī citas studentu pilsētiņas Ķīpsalā sniegtās iespējas.

lasīt vairāk »

Aicinām visus Latvijas vidusskolēnus pieteikties pasākumam "Studenta kurpēs"

Aicinām visus Latvijas vidusskolēnus pieteikties pasākumam "Studenta kurpēs", kura laikā skolēnam tiek dota iespēja vienu dienu iejusties "studenta ādā" un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē. Ikgadējais pasākums "Studenta kurpēs" 2018. gadā notiks no 9. līdz 13. aprīlim.

lasīt vairāk »

PIKC "DDMV "Saules skola"" notiks Atvērto durvju diena

Ja esat ieinteresēti un vēlaties apmeklēt Saules skolu, lūgums informējat par savu dalību un vēlmi apmeklēt skolu līdz 08.03.2018.

Reģistrācija uz šiem pasākumiem ir obligāta!

lasīt vairāk »

Es savas dzīves veidotājs

11. klašu izglītojamajiem ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros tika piedāvāta iespēja piedalīties nodarbībās “Es – sava dzīves ceļa veidotājs !”

Nodarbību laikā izglītojamie ieguva informāciju par pašvērtējuma un karjeras izvēles ceļa savstarpējo saistību, laika plānošanu un pārvaldīšanas veidiem, kā arī veica pašizpēti , lai stiprinātu savu pašvērtējumu un pilnveidotu komunikācijas , sadarbības un sevis prezentēšanas prasmes.

lasīt vairāk »

Latvijas Kultūras koledža aicina apmeklēt bezmaksas TOPOŠO STUDENTU NEDĒĻU

Vēlamies informēt, ka Latvijas Kultūras koledža aicina vidusskolas skolēnus apmeklēt bezmaksas TOPOŠO STUDENTU NEDĒĻU, kas norisināsies no 19. marta līdz 22. martam.

Pasākums ir paredzēts vidusskolēniem un citiem interesentiem, kurus saista kultūras nozare vai ir interese uzzināt vairāk par dažādām radošām nozarēm.

Interesentiem būs iespēja apmeklēt aizraujošas kultūras menedžmenta un deju nodaļas lekcijas četru dienu garumā (pēc izvēles), kā arī iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžu, tās piedāvātajām specializācijām un "notvert" sajūtu, kā tas ir - būt LKK studentam.

lasīt vairāk »

Programmēšanas darbnīca "Learn how to create simple webpages"

3.martā plkst. 11:00-16:00 Daugavpils Novadpētniecības un Mākslas muzeja telpā notiks programmēšanas darbnīca "Learn how to create simple webpages" ("Uzzini, kā veidot vienkāršas mājas lapas"). Pasākumā ir īpaši aicinātas meitenes :)

 
Nodarbību vadīs Alina Karpelceva, web programmētāja un kustības Riga TechGirls dibinātāja. Papildus informācija par pasākuma programmu atrodama šeit: https://www.meetup.com/GDG-Daugavpils/events/248198716/
lasīt vairāk »

Ātrais randiņš ar biznesa mentoru !

Pateicoties ESF projektam Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs,”10.februārī Daugavpils pilsētu skolu 7. – 12. klašu skolēni bija aicināti uz ātrajiem randiņiem ar biznesa mentoriem Daugavpilī. Tā bija iespēja tikties ar 5 uzņēmējiem, lai divu stundu laikā pārrunātu aktuālus jautājumus saistībā ar biznesa veidošanu, finanšu lietām biznesā, prezentēšanas prasmēm, sadarbības un komandas darba nozīmi un reklāmas un mārketinga jautājumiem.

lasīt vairāk »

Karjeras puzle : domas , vārdi, darbi

Projektu nedēļas laikā 7. un 8. klašu izglītojamajiem  skolas psiholoģe Tatjana Uzole,vadīdama izglītojošo nodarbību „Karjeras puzle : domas , vārdi, darbi,” izaicināja izglītojamos domāt par dzīves ceļu kā mozaīku, apzinoties domu, vārdu un rīcības ietekmi uz dzīvi visā tās garumā,jo dzīve ir atkarīga no pagātnes un ietekmē mūsu nākotni, kā rezultātā, darbojoties praktiski, tika trenētas prasmes komunicēt un sadarboties, palīdzēt otram,apzināties savus talantus, kuri nemitīgi jāattīsta.

lasīt vairāk »

Karjeras izaugsme no skolas sola līdz sirmam vecumam.

5.februārī Karjeras izglītībā darbā ar jauniešiem 10. klašu izglītojamajiem pasniedzēja Inga Bites vadīja nodarbību „Karjeras izaugsme no skolas sola līdz sirmam vecumam.”.
Izglītojamajiem bija iespēja uz sevi un citiem paskatīties no malas ar tēlu un simbolu palīdzību, atspoguļot otra cilvēka stiprās puses un prasmes, formulēt viedokli, izsakoties īsi un konkrēti.Metodika „Motivācijas brīnumainais spēks” palīdzēja  noteikt katra komunikācijas veidu,lai  pilnveidotu saskarsmes  prasmes, gūstot  panākumus  karjeras attīstībā.

lasīt vairāk »