Grūtās izvēles priekšā

Karjeras nedēļas laikā arī daudzi mūsu skolas  izglītojamie izmantoja iespēju , lai tiktos ar dažādu profesiju pārstāvjiem , kā arī iepazītos ar reālajiem darba apstākļiem.  Ļoti negaidītas, pārsteigumiem bagātas tikšanās /sarunās ar dažādu profesiju  pārstāvjiem noritēja ar  ESF projekta "Atbalsts karjeras izglītībai vispārizglītojošās un profesionālajās izglītības iestādēs" atbalstu KN atklāšanas „Izglītība manai attīstībai" un noslēguma „Ieskats nišas profesijās" pasākumos.

lasīt vairāk »

Veiksmīga karjera

Karjeras nedēļas ietvaros ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latgales Centrālo bibliotēku, ASV Informācijas centru un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi rīkoja radošu meistardarbnīcu jauniešiem "Veiksmīga karjera". Semināru  vadīja karjeras attīstības programmas Start Strong Program treneris Andris Arhomkins

lasīt vairāk »

25.oktobrī norisināsies izstāde “Karjeras iespēju diena 2017”

Šī gada 25.oktobrī jau 11.gadu pēc kārtas Latvijas Universitāte organizē uzņēmumu izstādi "Karjeras iespēju diena". Izstāde norisināsies vienlaicīgi divās ēkās - LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) un LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19).

lasīt vairāk »

Ātrie randiņi

Piektdien 29.septembrī mums, 11. klases skolniekiem, paveicās apmeklēt ,mūsuprāt, ļoti interesantu pasākumu" Ātro randiņu maratonu''. To organizēja Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) un atbalstīja  Daugavpils dome un Daugavpils izglītības pārvalde.Mēs guvām daudz nepieciešamas informācijas, piemēram, kur var nodarbināties skolnieks vasarā, bijām pārsteigti, uzzinot, ka tik daudzas iestādes un uzņēmumi  Daugavpilī ir  gatavi piedāvāt vasaras darbu pusaudžiem un skolniekiem.

lasīt vairāk »

Tuvojas KARJERAS NEDĒĻA !

Neiznieko laiku ! Iegūsti pieredzi un dzīvei noderīgas prasmes, apmeklējot piedāvātās aktivitātes  !
KN programmu skatīt šeit.

lasīt vairāk »

Uzdrīksēties uzvarēt !

Ar tādu motīvu 26.septembrī noritēja Latgales reģionālais  seminārs „Skolēnu mācību uzņēmumu darbnīca  2017," ko organizēja  Junior Achievement Latvija, un tā mērķis bija sniegt informāciju un praktisko pieredzi skolēniem par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, darbojoties JA Latvija programmās, kā arī  kā ietekmēt un motivēt jauniešu karjeras izvēli, pievēršot uzmanību Skolēnu mācību uzņēmumiem kā uzņēmējspēju attīstošam procesam un veiksmes atslēgai uzņēmējdarbībā.

lasīt vairāk »

SSE(Stockholm School of Economics i) Riga aicina skolēnus uz Atvērto durvju dienām

SSE(Stockholm School of Economics i) Riga aicina skolēnus uz Atvērto durvju dienām 2017.gada 21. oktobrī un

2018. gada 20. janvārī.Pieteikties studijām var elektroniski līdz 2018. gada 8. aprīlim.

Vairāk par studijām un uzņemšanas prasībām : www.ssriga.edu.

lasīt vairāk »

Uzņēmēju dienas Latgalē 2017.

Ir prieks par tiem mūsu skolas jauniešiem, kas skolotāju uzrunāti ,atrada laiku un vēlmi 15. un 16. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā apmeklēt" Uzņēmēju dienas Latgalē 2017".Īpaši gribas uzteikt 9.b klasi un viņu audzinātāju Inesi Siņavsku un skolotāju Signitu Gabrāni

lasīt vairāk »