Pasākums "FUTURE RECEPTUS" Nākotnes karjeras recepte medicīnas un ķīmijas jomā

lasīt vairāk »

6.a un 7.b iepazīst mākslas pasauli

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” darbības ietvaros 6.a un 7.b  klasēm  bija iespēja apmeklēt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru.

Ekspozīciju un izstāžu zālēs iepazināmies ar Marka Rotko darbiem, nelielu biogrāfisku stāstījumu, vērojām arī citu Latvijas un Lietuvas mākslinieku daiļradi. Tika piedāvāts ieskats centra tapšanas vēsturē.

lasīt vairāk »

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Daugavpils filiāles atvērto durvju diena

Sestdien, 21. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Daugavpils filiālē, Smilšu ielā 90, notiks Atvērto durvju dienas pasākums, kura laikā varēs iepazīties ar filiāles studiju piedāvājumu, darboties radošajās darbnīcās, kā arī tikties ar potenciālajiem darba devējiem.

Pasākums sāksies plkst. 12.00, kad fakultātes pārstāvji sniegs detalizētu informāciju par uzņemšanas procesu. Lai sniegtu ieskatu karjeras attīstības iespējās, pasākumā piedalīsies un ar potenciālajiem studentiem tiksies «Accenture Latvia», «SM», «Latvijas maiznieks», «Axon Cable» un citu uzņēmumu pārstāvji.

lasīt vairāk »

Izglītības iespējas 2018

Šogad izstādei "Izglītības iespējas" bija jubilejas gads, kopš 1997.gada, kad pirmo reiz tika rīkota izstāde, pagājuši jau 20.gadi.

Apmeklējot izstādi "Izglītības iespējas 2018", bija iespēja iepazīties ar izglītības, prakses, tālmācības, darba iespējām, ko sniedz Latvija un Eiropa, piedalīties "Zināšanu maratonā" un saņemt dāvanas, kā arī satikt un noklausīties ekspertu viedokļus un praktiķu pieredzēs stāstus par  izglītības tendencēm nākotnē konferences "NĀKOTNES IZGLĪTĪBA" laikā. Jauniešiem bija vienreizēja iespēja piedalīties darbnīcās, kuru laikā katrs varēja saprast, kura profesija viņam der vislabāk. Pasākums notika projekta ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

lasīt vairāk »

Profesija – keramiķis

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 6.b un 7.a klases apmeklēja Daugavpils Māla mākslas centru, lai ne tikai iepazītos ar keramiķa profesiju, apmeklētu izstādi, bet lai , aktīvi darbojoties radošajās darbnīcās,  paši  TLMS "Latgale" vadītājas keramiķes  - Lilijas Zeiļas vadībā, izveidotu savu māla izstrādājumu !

lasīt vairāk »

Bruņotie spēki aicina skolēnus apmeklēt Ādažu poligonu

Š.g. 10.maijā Nacionālie bruņotie spēki aicina skolēnus apmeklēt Ādažu poligonu un uzzināt vairāk par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, tostarp NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu, un to uzdevumiem.

lasīt vairāk »

Aicinām š.g. 21.aprīlī uz "Atvērto durvju dienu" Jūrmalā

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jūrmalas profesionālā vidusskola un Koledža š.g. 21.aprīlī organizē Jūrmalā Atvērto durvju dienu. Ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt ekskursijas, piedalīties darba grupās un izzināt savas attīstības ceļus turpmākai karjeras izaugsmei.  

Kur? Jūrmalas profesionālās vidusskolā, Slokas ielā 68, Jūrmalā no plkst. 9:30  un 13:00.

lasīt vairāk »

Aicinām skolēnus apmeklēt RTU Atvērto durvju dienu

Notiks 14. aprīlī no plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas ielā 6, Rīgā). Atvērto durvju dienā būs iespēja iegūt informāciju par studijām RTU un uzņemšanas nosacījumiem, kā arī saņemt konsultācijas par karjeras izvēli un sagatavošanos centralizētajiem eksāmeniem. Varēsiet apskatīt studentu pilsētiņu Ķīpsalā, iepazīties ar studiju vidi un laboratorijām, kā arī uzzināt par ārpusstudiju iespējām.

lasīt vairāk »

Seminārs "Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās"

22. martā mūsu skolā notika seminārs „Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās, ”ko organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments (turpmāk VIAA IKAD) sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi. Seminārā piedalījās ne tikai Daugavpils skolu izglītojamie, bet arī jaunieši no Ilūkstes un Krāslavas pilsētām. Dalībnieki tika iepazīstināti ar iekšlietu un aizsardzības nozares karjeras iespējām, viņi ieguva informāciju par izglītības iespējām, esošajām profesijām un darba iespējām, uzdeva jautājumus un saņēma ne tikai izsmeļošas atbildes, bet arī pārsteiguma balvas par aktivitāti un zināšanām.

lasīt vairāk »

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena

6. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena, kuras laikā skolēni varēs iegūt aktuālāko informāciju par studiju programmām, studiju procesu un studentu dzīvi akadēmijā. Būs iespēja ne tikai uzzināt daudz ko jaunu par RTA, bet arī ar savām acīm redzēt Baltijā modernākās laboratorijas, tāpat neizpaliks arī dažādi konkursi ar balvām.

Informācijas dienā skolotāji varēs radoši pilnveidot profesionālo kompetenci, piedaloties RTA Mūžizglītības centra (MIC) piedāvātajā atklātajā lekcijā. Par apmeklēto nodarbību skolotājs varēs saņemt RTA MIC apliecību.

lasīt vairāk »