Seminārs "Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās"

22. martā mūsu skolā notika seminārs „Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās, ”ko organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments (turpmāk VIAA IKAD) sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi. Seminārā piedalījās ne tikai Daugavpils skolu izglītojamie, bet arī jaunieši no Ilūkstes un Krāslavas pilsētām. Dalībnieki tika iepazīstināti ar iekšlietu un aizsardzības nozares karjeras iespējām, viņi ieguva informāciju par izglītības iespējām, esošajām profesijām un darba iespējām, uzdeva jautājumus un saņēma ne tikai izsmeļošas atbildes, bet arī pārsteiguma balvas par aktivitāti un zināšanām.

lasīt vairāk »

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena

6. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena, kuras laikā skolēni varēs iegūt aktuālāko informāciju par studiju programmām, studiju procesu un studentu dzīvi akadēmijā. Būs iespēja ne tikai uzzināt daudz ko jaunu par RTA, bet arī ar savām acīm redzēt Baltijā modernākās laboratorijas, tāpat neizpaliks arī dažādi konkursi ar balvām.

Informācijas dienā skolotāji varēs radoši pilnveidot profesionālo kompetenci, piedaloties RTA Mūžizglītības centra (MIC) piedāvātajā atklātajā lekcijā. Par apmeklēto nodarbību skolotājs varēs saņemt RTA MIC apliecību.

lasīt vairāk »

LAVKA

Jūs zinājāt, ka martā tiek svinēta Starptautiskā teātra diena? LAVKA komanda klusībā vienmēr ir vēlējusies uzzināt, kāda tad ir noslēpumainā teātra aizkulišu pasaule, tāpēc nekādā gadījumā nevarēja palaist garām iespēju pavērt šo priekškaru nedaudz plašāk teātra svētkiem par godu.

lasīt vairāk »

IZSTĀDE "IZGLĪTĪBAS IESPĒJAS 2018"

IZSTĀDE "IZGLĪTĪBAS IESPĒJAS 2018"
2018.gada 23.martā 10:00 – 17:00

Daugavpils novada kultūra centrs „Vārpa”,
Dobeles iela 30, Daugavpils
(1.-3.stāvs) 

Šogad izstādei "Izglītības iespējas" ir jubilejas gads, kopš 1997.gada, kad pirmo reiz tika rīkota izstāde, pagāja jau 20.gadi, līdz ar to jūs gaida vesels klāsts ar pasākumiem un izaicinājumiem.

Aicinām jūs piebiedroties mūsu svinēšanām un apmeklēt izstādi "Izglītības iespējas 2018", lai iepazīties ar izglītības, prakses, tālmācības, darba iespējām, ko sniedz Latvija un Eiropa. Piedalīties "Zināšanu maratonā" un saņemt dāvanas, kā arī satikt un noklausīties ekspertu viedokļus un praktiķu pieredzēs stāstus par  izglītības tendencēm nākotnē konferences "NĀKOTNES IZGLĪTĪBA" laikā. Jauniešiem būs vienreizēja iespēja piedalīties darbnīcas, kura laikā katrs varēs saprast kura profesija viņam der vislabāk.  

lasīt vairāk »

Ielūgums uz RTU DF konferenci

Aicinām uz konferenci:
RTU Daugavpils filiāles reģionālā skolnieku un studentu zinātniski praktiskā skolā-konferencē
" Jaunatnes loma un iespējas inženierzinātnes attīstībā 2018"!
 
Norises vieta: RTU Daugavpils filiāle, Smilšu 90,Daugavpils
Laiks: 2018. gada 10. maijā
lasīt vairāk »

Atvērto durvju diena Daugavpils Universitātē

2018. gada 5. aprīlī no pl. 11.00 – 15.00 Daugavpils Universitātē (DU) Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju korpusā notiks ikgadējā Atvērto durvju diena, kurā potenciālajiem studentiem būs iespēja tikties ar DU fakultāšu pārstāvjiem un studentiem.

lasīt vairāk »

Piedalies Atvērto durvju nedēļā un izzini savu panākumu iespējas Latvijas Universitātē

No 19. līdz 23. martam Latvijas Universitātē (LU) notiks Atvērto durvju nedēļa - tā būs iespēja ikvienam iepazīt iecerēto LU fakultāti, filiāli vai studiju programmu, kā arī iepazīties ar citām LU piedāvātajām iespējām paralēli studijām.

Atvērto durvju nedēļā topošie studenti varēs izzināt ne vien daudzveidīgās studiju iespējas LU, bet arī saprast, kā LU iegūta augstākā izglītība veicina karjeras izaugsmi. Topošajiem studentiem būs iespēja iepazīties ar iecerētās fakultātes pārstāvjiem, ieskatīties jaunākajās tendencēs fakultāšu pārstāvētajās zinātņu nozarēs, kā arī iegūt uzticamas atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par studiju procesu. Atbildes sniegs 13 fakultāšu un 8 filiāļu pārstāvji – pasniedzēji, studenti, absolventi.

lasīt vairāk »

Daugavpils Būvniecības tehnikuma atvērto durvju dienas

18.gada 5., 6.aprīlī no plkst. 10.00 - 17.00 Daugavpils Būvniecības tehnikums aicina visus uz atvērto durvju dienām!

Atvērto durvju dienās piedāvājam ekskursiju pa tehnikuma nodaļām!

Ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt mācību telpas un darbnīcas, tā ir iespēja tuvāk iepazīties ar audzēkņu dzīvi tehnikumā un uzzināt vairāk par piedāvātajām izglītības programmām.

lasīt vairāk »

Ventspils Augstskolas Atvērto durvju diena

Aicinām visus interesentus 24.martā uz Ventspils Augstskolas Atvērto durvju dienu

Pasākumā būs iespējams uzzināt par studiju iespējām augstskolā, kā arī būs iespēja satikt pasniedzējus, studentus un piedalītos interesantās lekcijās, diskusijās.

lasīt vairāk »

Jūrnieki bez darba nepaliks!

No visām pasaulē pārvadātajām kravām 80% uz mērķi ceļo pa jūru. "Tas nozīmē, ka mūsu Jūrniecības koledžas audzēkņiem bezdarbs nedraud! Patlaban pasaulē ir ap 20 tūkstošiem virsnieku vakanču," saka Liepājas Jūrniecības koledžas direktors Vladimirs Dreimanis, stāstot par iespējām, kādas jauniešiem paveras, izvēloties ar jūru saistītu profesiju.

lasīt vairāk »