Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā skolēniem sagatavoties studijām

Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā skolēniem sagatavoties studijām laikus un pilnveidot savu izpratni par starptautiskām norisēm un uzņēmējdarbību. Pielikumā sūtām plakātu ar lūgumu to pārsūtīt skolām, lai informētu skolēnus un mācībspēkus par piedāvātajām iespējām:

  • Apmeklēt sagatavošanās kursus studiju programmām "Politika un politiskā komunikācija", "Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas", "Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika", "Starptautiskais mārketings un reklāma", un "Starta uzņēmējdarbības vadība",
lasīt vairāk »

RTU sāksies sagatavošanas kursi skolēniem

2018. gada 18. janvārī – Lai palīdzētu sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un veiksmīgām studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), vidusskolēni aicināti pieteikties sagatavošanas kursiem. Rīgā notiks sagatavošanas kursi matemātikā un fizikā, bet RTU Daugavpils filiālē – fizikā.

lasīt vairāk »

Vēlējāmies Jūs informēt par divām studiju iespējām Ventspils Augstkolā

1) doktorantūras studijas Ventspils Augstskolas un Liepājas Universitātes Starpaugstskolu doktora studiju programmā "Valodniecība: latviešu diahroniskā valodniecība, latviešu sinhroniskā valodniecība, lietišķā valodniecība, salīdzināmā un sastatāmā valodniecība". Plašāku informāciju sk. pielikumā un vietnē:

http://venta.lv/2018/01/04/turpinas-uznemsana-doktorantura/#more-28850

lasīt vairāk »

Izstāde "Skola"

Centrālais izglītības notikums Latvijā, kur iegūt visaptverošu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs. Ik gadu vairāk nekā 18 tūkstoši jauniešu no visas Latvijas apmeklē izstādi, lai izvēlētos piemērotāko izglītības ceļu.

lasīt vairāk »

Ēnu diena 2018

Ēnu diena 2018.gadā norisināsies 14.februārī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme

 

lasīt vairāk »

Tikšanās ar dīdžeju NICKY MILES

21.decembrī izglītojamajiem bija iespēja tikties ar vienu no Latvijā populārākajiem dīdžejiem, kā arī mūzikas producentu NICKY  MILES. Ja ar  dīdžeja profesiju lielākā vai mazākā mērā izglītojamie ir pazīstami, tad mūzikas producenta darba specifika lielākai daļai bija atklājums. Ņikita pastāstīja  gan par  profesiju  ikdienu, pienākumiem ,gan par darba iespējām,gan par mācību iestādēm Latvijā un ārzemēs.

lasīt vairāk »

Radošais sprādziens 2018

Jau pavisam drīz notiks tikšanās – “Radošais sprādziens 2018”, kurā satiksies jaunieši no visas Latvijas, kuri meklē izaicinājumus un grib kaut ko vairāk nekā ikdiena piedāvā! Jaunieši, kuri vēlas PAŠI lemt savā dzīvē, vēlas pilnveidot sevi, kuri grib satikt citus līdzīgi domājošus, kuri jūt, ka VARĒTU DARĪT lielas lietas!

lasīt vairāk »

Ar sapni par ārsti !

„Mācies par ārstu – ir tā vērts !” Tā izglītojamos tikšanās reizē uzrunāja mūsu skolas absolvente, bet šodien ārste -  rezidente Jeļena Jakovļeva. ”Taču atceries, ja izvēlēsies medicīnu, tad zini, - tas būs grūts ceļš, jo jāmācās būs patiešām daudz un ilgi... Neiznieko  laiku veltīgi, apzinies tā vērtību un cītīgāk mācies jau skolā.”

lasīt vairāk »

Jaunieši ar invaliditāti darba tirgū - mīti un realitāte

 11. decembrī Daugavpilī Labklājības ministrija sadarbībā ar Daugavpils Universitāti rīkoja forumu "Jaunieši ar invaliditāti darba tirgū - mīti un realitāte".

Forumā tika runāts  par jauniešu ar invaliditāti nodarbinātību,  kādu darbu var veikt jaunietis ar dzirdes traucējumiem, kā nodrošināt vides pieejamību jaunietim riteņkrēslā, vai vājredzīgs jaunietis var rakstīt uz datora.  Tie ir jautājumi, kas biedē darba devēju brīdī, kad tiek dota iespēja pieņemt darbā jaunieti ar invaliditāti.Kādas tad šodien ir iespējas jaunietim ar invaliditāti?

lasīt vairāk »

Profesija kā svētki

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 12. un 15. decembrī izglītojamie piedalījās pasākumā „Profesija kā svētki.

Vēlēšanos tikties ar friziera un florista profesijas pārstāvēm izteica 8. klašu meitenes Sabīne, Viktorija, Rebeka, Līga un Līvija, bet uz tikšanos ar vizāžisti un stilisti devās 9.-11. klašu meitenes Sandra,Viktorija Melānija, Jolanta, Anna, Inese un Mārīte.

lasīt vairāk »