Profesija – keramiķis

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 6.b un 7.a klases apmeklēja Daugavpils Māla mākslas centru, lai ne tikai iepazītos ar keramiķa profesiju, apmeklētu izstādi, bet lai , aktīvi darbojoties radošajās darbnīcās,  paši  TLMS "Latgale" vadītājas keramiķes  - Lilijas Zeiļas vadībā, izveidotu savu māla izstrādājumu !

lasīt vairāk »

Bruņotie spēki aicina skolēnus apmeklēt Ādažu poligonu

Š.g. 10.maijā Nacionālie bruņotie spēki aicina skolēnus apmeklēt Ādažu poligonu un uzzināt vairāk par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, tostarp NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupu, un to uzdevumiem.

lasīt vairāk »

Aicinām š.g. 21.aprīlī uz "Atvērto durvju dienu" Jūrmalā

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jūrmalas profesionālā vidusskola un Koledža š.g. 21.aprīlī organizē Jūrmalā Atvērto durvju dienu. Ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt ekskursijas, piedalīties darba grupās un izzināt savas attīstības ceļus turpmākai karjeras izaugsmei.  

Kur? Jūrmalas profesionālās vidusskolā, Slokas ielā 68, Jūrmalā no plkst. 9:30  un 13:00.

lasīt vairāk »

Aicinām skolēnus apmeklēt RTU Atvērto durvju dienu

Notiks 14. aprīlī no plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas ielā 6, Rīgā). Atvērto durvju dienā būs iespēja iegūt informāciju par studijām RTU un uzņemšanas nosacījumiem, kā arī saņemt konsultācijas par karjeras izvēli un sagatavošanos centralizētajiem eksāmeniem. Varēsiet apskatīt studentu pilsētiņu Ķīpsalā, iepazīties ar studiju vidi un laboratorijām, kā arī uzzināt par ārpusstudiju iespējām.

lasīt vairāk »

Seminārs "Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās"

22. martā mūsu skolā notika seminārs „Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomās, ”ko organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments (turpmāk VIAA IKAD) sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi. Seminārā piedalījās ne tikai Daugavpils skolu izglītojamie, bet arī jaunieši no Ilūkstes un Krāslavas pilsētām. Dalībnieki tika iepazīstināti ar iekšlietu un aizsardzības nozares karjeras iespējām, viņi ieguva informāciju par izglītības iespējām, esošajām profesijām un darba iespējām, uzdeva jautājumus un saņēma ne tikai izsmeļošas atbildes, bet arī pārsteiguma balvas par aktivitāti un zināšanām.

lasīt vairāk »

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena

6. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena, kuras laikā skolēni varēs iegūt aktuālāko informāciju par studiju programmām, studiju procesu un studentu dzīvi akadēmijā. Būs iespēja ne tikai uzzināt daudz ko jaunu par RTA, bet arī ar savām acīm redzēt Baltijā modernākās laboratorijas, tāpat neizpaliks arī dažādi konkursi ar balvām.

Informācijas dienā skolotāji varēs radoši pilnveidot profesionālo kompetenci, piedaloties RTA Mūžizglītības centra (MIC) piedāvātajā atklātajā lekcijā. Par apmeklēto nodarbību skolotājs varēs saņemt RTA MIC apliecību.

lasīt vairāk »

LAVKA

Jūs zinājāt, ka martā tiek svinēta Starptautiskā teātra diena? LAVKA komanda klusībā vienmēr ir vēlējusies uzzināt, kāda tad ir noslēpumainā teātra aizkulišu pasaule, tāpēc nekādā gadījumā nevarēja palaist garām iespēju pavērt šo priekškaru nedaudz plašāk teātra svētkiem par godu.

lasīt vairāk »

IZSTĀDE "IZGLĪTĪBAS IESPĒJAS 2018"

IZSTĀDE "IZGLĪTĪBAS IESPĒJAS 2018"
2018.gada 23.martā 10:00 – 17:00

Daugavpils novada kultūra centrs „Vārpa”,
Dobeles iela 30, Daugavpils
(1.-3.stāvs) 

Šogad izstādei "Izglītības iespējas" ir jubilejas gads, kopš 1997.gada, kad pirmo reiz tika rīkota izstāde, pagāja jau 20.gadi, līdz ar to jūs gaida vesels klāsts ar pasākumiem un izaicinājumiem.

Aicinām jūs piebiedroties mūsu svinēšanām un apmeklēt izstādi "Izglītības iespējas 2018", lai iepazīties ar izglītības, prakses, tālmācības, darba iespējām, ko sniedz Latvija un Eiropa. Piedalīties "Zināšanu maratonā" un saņemt dāvanas, kā arī satikt un noklausīties ekspertu viedokļus un praktiķu pieredzēs stāstus par  izglītības tendencēm nākotnē konferences "NĀKOTNES IZGLĪTĪBA" laikā. Jauniešiem būs vienreizēja iespēja piedalīties darbnīcas, kura laikā katrs varēs saprast kura profesija viņam der vislabāk.  

lasīt vairāk »

Ielūgums uz RTU DF konferenci

Aicinām uz konferenci:
RTU Daugavpils filiāles reģionālā skolnieku un studentu zinātniski praktiskā skolā-konferencē
" Jaunatnes loma un iespējas inženierzinātnes attīstībā 2018"!
 
Norises vieta: RTU Daugavpils filiāle, Smilšu 90,Daugavpils
Laiks: 2018. gada 10. maijā
lasīt vairāk »

Atvērto durvju diena Daugavpils Universitātē

2018. gada 5. aprīlī no pl. 11.00 – 15.00 Daugavpils Universitātē (DU) Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju korpusā notiks ikgadējā Atvērto durvju diena, kurā potenciālajiem studentiem būs iespēja tikties ar DU fakultāšu pārstāvjiem un studentiem.

lasīt vairāk »