Programmēšanas darbnīca "Learn how to create simple webpages"

3.martā plkst. 11:00-16:00 Daugavpils Novadpētniecības un Mākslas muzeja telpā notiks programmēšanas darbnīca "Learn how to create simple webpages" ("Uzzini, kā veidot vienkāršas mājas lapas"). Pasākumā ir īpaši aicinātas meitenes :)

 
Nodarbību vadīs Alina Karpelceva, web programmētāja un kustības Riga TechGirls dibinātāja. Papildus informācija par pasākuma programmu atrodama šeit: https://www.meetup.com/GDG-Daugavpils/events/248198716/
lasīt vairāk »

Ātrais randiņš ar biznesa mentoru !

Pateicoties ESF projektam Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs,”10.februārī Daugavpils pilsētu skolu 7. – 12. klašu skolēni bija aicināti uz ātrajiem randiņiem ar biznesa mentoriem Daugavpilī. Tā bija iespēja tikties ar 5 uzņēmējiem, lai divu stundu laikā pārrunātu aktuālus jautājumus saistībā ar biznesa veidošanu, finanšu lietām biznesā, prezentēšanas prasmēm, sadarbības un komandas darba nozīmi un reklāmas un mārketinga jautājumiem.

lasīt vairāk »

Karjeras puzle : domas , vārdi, darbi

Projektu nedēļas laikā 7. un 8. klašu izglītojamajiem  skolas psiholoģe Tatjana Uzole,vadīdama izglītojošo nodarbību „Karjeras puzle : domas , vārdi, darbi,” izaicināja izglītojamos domāt par dzīves ceļu kā mozaīku, apzinoties domu, vārdu un rīcības ietekmi uz dzīvi visā tās garumā,jo dzīve ir atkarīga no pagātnes un ietekmē mūsu nākotni, kā rezultātā, darbojoties praktiski, tika trenētas prasmes komunicēt un sadarboties, palīdzēt otram,apzināties savus talantus, kuri nemitīgi jāattīsta.

lasīt vairāk »

Karjeras izaugsme no skolas sola līdz sirmam vecumam.

5.februārī Karjeras izglītībā darbā ar jauniešiem 10. klašu izglītojamajiem pasniedzēja Inga Bites vadīja nodarbību „Karjeras izaugsme no skolas sola līdz sirmam vecumam.”.
Izglītojamajiem bija iespēja uz sevi un citiem paskatīties no malas ar tēlu un simbolu palīdzību, atspoguļot otra cilvēka stiprās puses un prasmes, formulēt viedokli, izsakoties īsi un konkrēti.Metodika „Motivācijas brīnumainais spēks” palīdzēja  noteikt katra komunikācijas veidu,lai  pilnveidotu saskarsmes  prasmes, gūstot  panākumus  karjeras attīstībā.

lasīt vairāk »

Neparstā fizika parastaja ikdienā

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”ietvaros gan pamatskolēniem, gan vidusskolēniem tika piedāvātas izglītojošas nodarbības „Neparastā fizika parastajā ikdienā.”Izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt DU Inovatīvās mikroskopijas centru, Dzīvības zinātņu un tehnologiju korpusu un astronomisko observatoriju, diskutēt par fizikas zinātnes nozīmi, par izglītības iespējām un perspektīvām, kas saistītas ar fizikas zinātni, kā arī piedāvāti demonstrējumu eksperimenti un praktiskas darbnīcas.

lasīt vairāk »

Dizaina nozares potenciāls un attīstības perspektīvas

25. janvārī PIKC  “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”” projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.

 notika seminars“ Dizaina nozares potenciāls un attīstības perspektīvas,”ar mērķi iepazīstināt izglītības iestāžu karjeras atbalsta speciālistus, dažādu mācību priekšmetu skolotājus un  izglītojamos ar dizaina nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegt informāciju par  izglītības apguves iespējām.

lasīt vairāk »

Skolēni aicināti uz ātrajiem randiņiem ar biznesa mentoriem Daugavpilī!

2018.gada 10.februārī Daugavpils pilsētu skolu 7. – 12. klašu skolēni ir aicināti uz ātrajiem randiņiem ar biznesa mentoriem Daugavpilī! Tā ir iespēja tikties ar 5 uzņēmējiem, lai divu stundu laikā pārrunātu aktuālus jautājumus saistībā ar biznesa veidošanu, finanšu lietām biznesā, prezentēšanas prasmēm, sadarbības un komandas darba nozīmi un reklāmas un mārketinga jautājumiem.

lasīt vairāk »

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) aicina jauniešus kļūt par ēnām

14. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) aicina jauniešus kļūt par ēnām un sekot līdzi akadēmijas darbiniekiem ikdienas darba gaitās. Tā ir lieliska iespēja noskaidrot dažādu profesiju pārstāvju darba specifiku, kā arī apmeklēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju.

lasīt vairāk »

Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā skolēniem sagatavoties studijām

Rīgas Stradiņa universitāte piedāvā skolēniem sagatavoties studijām laikus un pilnveidot savu izpratni par starptautiskām norisēm un uzņēmējdarbību. Pielikumā sūtām plakātu ar lūgumu to pārsūtīt skolām, lai informētu skolēnus un mācībspēkus par piedāvātajām iespējām:

  • Apmeklēt sagatavošanās kursus studiju programmām "Politika un politiskā komunikācija", "Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas", "Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika", "Starptautiskais mārketings un reklāma", un "Starta uzņēmējdarbības vadība",
lasīt vairāk »

RTU sāksies sagatavošanas kursi skolēniem

2018. gada 18. janvārī – Lai palīdzētu sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un veiksmīgām studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), vidusskolēni aicināti pieteikties sagatavošanas kursiem. Rīgā notiks sagatavošanas kursi matemātikā un fizikā, bet RTU Daugavpils filiālē – fizikā.

lasīt vairāk »