Projekta "Creazone Matrix" 2. posms

Creazone matrixNo 24.05. līdz 26.05.2022 visi projekta “Creazone Matrix” 2.posma dalībnieki devās braucienā uz Zarasai Lietuvā. Projekta ietvaros skolēniem bija nodrošināta droša vide un viss nepieciešamais, lai iegūtu jaunu informāciju, iepazītu jaunus draugus un uzlabotu savas angļu valodas, kā arī saskarsmes, sadarbības prasmes.      

Pirmā diena sākās ar iepazīšanās aktivitātēm ar Lietuvas skolas pārstāvjiem un skolēnu komandām. Skolēni demonstrēja savas saskarsmes prasmes, radošumu un augstu aktivitātes, atraktivitātes līmeni. Latviju pārstāvēja 4 skolēnu komandas no dažādām Latvijas - Jelgavas, Iecavas, Balviem un Daugavpils.

lasīt vairāk »

Asociatīvās kārtis

Asociatīvās kartiņasJa tici, ka tu vari, vai arī, ja tici, ka tu nevari, abos gadījumos tev ir taisnība! /H.Fords/

lasīt vairāk »

Daugavpils 12.vidusskola projekta Creazone ietvaros "Be Better" un "Pitch In" posmā

KonferenceNo 11.-12.04. jaunā  projekta Creazone ietvaros “Be Better” un “ Pitch In” posma dalībnieki 11.b klases skolēni - Angelīna Čuhnova, Elvīra Jahimoviča, Baiba Rožinska un Aleksejs Jefremkins, piedalījās reģionālajā konferencē, kas pirmo reizi mūsu pilsētā notika Park Hotel Latgolas konfereņču zālē. Kopumā bija 60 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām.

lasīt vairāk »

Ēnu diena Daugavpils pilsētas domē

Ēnu dienaNo 06.04.2022. katram skolēnam bija iespēja pieteikties Ēnu dienām 2022, izvēloties sev tuvāko profesionālo jomu, kurā pēc tam labprāt strādātu, ieguldot savu sirdi un dvēseli, jo darbs kaut kādā ziņā ir misija, tāpēc tai jābūt dabiskai, nepiespiestai, harmonijas un pozitīvu emociju pilnai, tikai tad var apgalvot, ka esam atraduši savu vietu zem saules siltajiem stariņiem. Un tagad varam droši kalpot sabiedrības labklājībai.

lasīt vairāk »

RISEBA

RISEBABiznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA ir privāta augstskola ar 30 gadu pieredzi, kas piedāvā konkurētspējīgu izglītību un sagatavo augsta līmeņa speciālistus un vadītājus biznesa un radošajās industrijās darbam starptautiskajā vidē. Augstskola dibināta 1992. gadā. Augstskolas galvenā ēka atrodas Rīgā Meža ielā 3, bet RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultāte un Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte atrodas Rīgā Durbes ielā 4.

lasīt vairāk »

Karjeras izglītība

Karjeras izglītība06.12.2021 tika organizēta nodarbība 9.b klases skolēniem par karjeras izglītību. Mūsdienās karjeras jēdziena saturs ir ievērojami paplašinājies. Ja sākotnēji jēdzienu “karjera” skaidroja un asociēja ar sekmīgu darbošanos kādā profesionālajā jomā, kurā ir iespējama izvirzīšanās, slavas un popularitātes sasniegšana, tad tagad termins “karjera” ir jāsaprot ne vien kā izaugsme profesionālajā jomā, bet arī kā likumsakarīga personības izaugsme un nodarbošanās secīga maiņa visas dzīves garumā. Karjera ir personības mērķtiecīgs, jēgpilns visas dzīves gājums, kurā summējas visas indivīda dzīves lomas, brīvā laika aktivitātes, mācības un darbs.

lasīt vairāk »

Savu resursu apzināšanās pārmaiņu laikā

Resursu apzināšanāsAnce Saulīte patiesi ir saulīte, jo iedvesmoja mūs visus – savus supervīzijas dalībniekus ar savu starojošo gaismu, labsirdību un dziļu empātiju.Supervīzija patiesi notika vajadzgajā laikā un vietā, jo bija jūtams nogurums, sociālā trauksme, spēka zudums un sabiedrības negācijas. Šiem brīnišķīgajiem pasākumiem ir viens milzīgs pluss - tie patiesi iedvesmo, papildina mūsu resursus un sniedz vajadzīgo atbalstu. Sirsnīgs paldies organizētājiem par iespēju piedalīties šādos pasākumos un aktīvi darboties līdzi. Mums visiem ir savas problēmas un sarežģījumi, rūgtums dvēselē par to, ka kaut kas nav tā, kā gribētos, bet mums deva lielisku iespēju izrunāties un justies atviegloti pēc sarunas. Tik ļoti aktuāls jautājums šobrīd ir par bērnu agresiju, kāpēc šī emocija tagad tik bieži tiek pieminēta un valda visā sabiedrībā? Tikai tāpēc, ka, izrādās, agresori cīnās par līdera lomām.

lasīt vairāk »

Pedagogu karjeras konsultantu rudens supervīzija

Rudens supervīzija“Kad saproti, kas ir šī pasaule,
kā tā darbojas, tu bez vismazākās piepūles
sāc radīt brīnumus...”

Pozitīvi domājošais ir spējīgs radīt kaut ko jaunu, kas darbojas un nes citiem labumu. Pasaule ir gaidu un potenciāla pilna – arvien iespējams ieraudzīt ko jaunu un nebijušu, ja ne savā, tad citu dzīvē. Kā darbojas pasaule? Tā ir vienota sistēma jeb matrica, kurā, iedarbinot vienu domu, sāk rezonēt citas. Tāpēc ar savām domām mēs spējam iedarbināt veselu tīklu - ar domu spēku radām notikumus ap sevi un citiem. Sāc domāt, ko tu iedarbini!

(Guna Svence)

lasīt vairāk »