Izvēlies prestižu profesiju un esi pieprasīts darba tirgū

1.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā ESF projekta Nr.8.3.5.0/16./I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros izglītojamajiem bija iespēja piedalīties meistarklašu darbnīcās “Iepazīsim apkalpojošo sfēru profesijas.” Izglītojamie ne tikai iepazinās ar apgūstamajām profesijām un karjeras iespējām pēc mācību iestādes beigšanas , bet praktiski darbojās vairākās darbnīcās :“Aicinām saldumu pasaulē !” (konditora profesija), “Mācies gatavot veselīgi, garšīgi un skaisti !” (pavāra profesija),” Precizitātes un tehnisko iemaņu darbnīca ,“ kurā,  praktiski darbojoties ar mūsdienīgām kases sistēmām, izmēģināja pārdevēja profesiju. Mūsējie ,8. klases izglītojamie Melānija Žilko, Jeļena Ņikiforova , Kristīne Šeļegova un  Jurijs Plečkens, bija atraktīvi, ieinteresēti un pateicīgi par  jaunu savu spēju un talantu izzināšanu.

Patīkami bija dzirdēt pasniedzēju pozitīvās atsauksmes par mūsu skolas absolventiem, kas piedalījās darbnīcu vadīšanā Mareku un Annu. Malači !Lai izdodas!

Diemžēl dalībnieku  skaits dalībai  bija ierobežots… Bet visiem gribētājiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt DTPV Atvērto durvju dienās 13.aprīlī no plkst.13.00līdz 17.00 un 14. aprīlī no 10.00 līdz 14.00.

L.Ivanova, pedagoģe karjeras konsultante

Bildes aplūkojamas sadaļā galerija.