Kas ir Novikontas Jūras koledža

Izglītojamajiem bija iespēja tikties ar Novikontas Jūras koledžas pārstāvi Jāni Sticenko, lai uzzinātu  par jūrniecības nozari, tās mūsdienu attīstību un studiju iespējām Latvijā ,par  mītiem un patiesību, darba perspektīvām un studiju iespējām (uzņemšanas kritērijiem, studiju ilgumu, studiju formām, studiju maksu un tālākizglītības iespējām).Izrādās , ka pasaulē ir jūrnieku deficīts un koledžas absolvēšana ir darbiekārtošanas garantija.

 

Novikontas Jūras koledža ir juridiskas personas dibināta koledža Latvijā (Rīgā), kas piedāvā divas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas:

"Jūras transports" - piešķiramā kvalifikācija Kuģa vadītājs (programmas kods 41840)

"Kuģa mehāniķis" - piešķiramā kvalifikācija Kuģa mehāniķis (programmas kods 41525)

No 2012. - 2014.gadam koledža ir akreditējusi abas programmas un ieguvusi beztermiņa augstākās izglītības iestādes akreditāciju, kas sniedz tiesības izsniegt valsts atzītus augstākās izglītības dokumentus. Izglītojamie izrādīja interesi, uzdot jautājumus, kā rezultātā izraisījās interesanta diskusija.

Paldies Novikontas Jūras koledžas pārstāvim Jānim Sticenko par kodolīgo, atraktīvo stāstījumu un izglītojamajiem, kas atsaucās, izrādīja interesi un  piedalījās pasākumā !

L.Ivanova, pedagoģe karjeras konsultante

Bildes apskatāmas sadaļā galerija.