Mūsu panākumi konkursā BIO-GO-HIGHER

Bio- Go- HigherŠī mācību gada laikā mēs, 11.a klases skolēni- Daniels, Valters, Barbara, Dženeta un Karīna, veidojām komandu “Bombus” (“Bombus”– latīņu val.– kamenes) piedalījāmies erudīcijas konkursā BIO-GO-HIGHER, kas sastāvēja no četrām kārtām, katra kārta tika veltīta vienai no jomām- fizika, ķīmija, bioloģija vai medicīna.

Katrā no kārtām mums bija iespēja atbildēt uz jautājumiem un meklēt informāciju par pirms tam nezināmām tēmām un kaut ko risināt, vai pat veikt eksperimentus.

Fizikas un bioloģijās kārtās mēs ieņēmām trešo un pirmo vietu, bet arī pārējās kārtās turējāmies desmitniekā.

Kopvērtējumā Latvijā mēs ieguvām piekto vietu, kas ļoti labs sasniegums, tāpēc mēs vēlamies izteikt pateicību skolotājām Ivetai Meškovskai, Ainai Ozoliņai un, protams, Ivetai Leiskinai, kas bija mūsu mentore. Paldies!

Paldies arī vecākiem, kuri atbalstīja, un DU mācībspēkiem, kuri neatteica mums savas konsultācijas un padomus!

Konkurss bija ļoti lietderīgs un jauks gan iegūto zināšanu un prasmju, gan balvu ziņā. Konkursa noslēgumā maija beigās mums bija iespēja piedalīties āra nodarbībā par zinātnieka karjeru, biomateriālu izstrādi un izpēti kaulaudu atjaunošanai un diskutējām arī par pašu konkursu. To vadīja konkursa organizatori. Diemžēl 12. klasē mēs vairs nevarēsim tajā piedalīties, bet mēs iesakām izmēģināt savus spēkus 10. un 11. klasei!

Bildes apskatāmas sadaļā galerija.

Informāciju sagatavoja 11. a klases skolniece Karīna Smilgina.

 

Vairāk informācijas par konkursu - https://bbcentre.eu/bio-go-higher