Pēc Eiropas atslēgas- angļu valodas- Daugavpils 12.vidusskolas skolotājas dodas uz Maltu

No 2019.gada 14.oktobra  līdz 25.oktobrim Maltā, Sant Džulijanā,  Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) Stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “Svešvalodas - Eiropas atslēgas” (līguma Nr. 2019-1-LV01-KA101-060306) ietvaros Daugavpils 12. vidusskolas informātikas/matemātikas un latviešu valodas/literatūras skolotājas apmeklēja angļu valodas pilnveides kursus  "Fluency and English Language Development for Educational Staff".

Projekta “Svešvalodas - Eiropas atslēgas” viens no  mērķiem ir angļu valodas prasmju dažādu mācību priekšmetu pedagogiem pilnveide. Vairāk informācijas http://www.daug12vsk.lv/.

Kursos skolotājām bija iespēja attīstīt savas angļu valodas prasmes, īpašu uzmanību pievēršot runāšanai, tekošai valodai, kā arī paplašināt vārdu krājumu un  koncentrēties uz izrunu. Valodu prasmes attīstījās, nepārtraukti sazinoties angļu valodā nodarbību laikā, kā arī citu aktivitāšu laikā.

Skolotājām  bija arī  iespēja iepazīties ar vietējo kultūru,  piedaloties ETI institūta organizētajās ekskursijās.

Mācību  kursi ir ne tikai jaunu zināšanu iegūšana, bet arī  iespēja gūt pieredzi, vērojot skolotāju darbu, kā arī veidot jaunus kontaktus ar skolotājiem no citām Eiropas valstīm turpmākai sadarbībai, izmantojot angļu valodu.

 

Informāciju sagatavoja

Daugavpils 12.vidusskolas

skolotājas Inese Ivana un Lidija Znotiņa