Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Daugavpils filiāles atvērto durvju diena

Sestdien, 21. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Daugavpils filiālē, Smilšu ielā 90, notiks Atvērto durvju dienas pasākums, kura laikā varēs iepazīties ar filiāles studiju piedāvājumu, darboties radošajās darbnīcās, kā arī tikties ar potenciālajiem darba devējiem.

Pasākums sāksies plkst. 12.00, kad fakultātes pārstāvji sniegs detalizētu informāciju par uzņemšanas procesu. Lai sniegtu ieskatu karjeras attīstības iespējās, pasākumā piedalīsies un ar potenciālajiem studentiem tiksies «Accenture Latvia», «SM», «Latvijas maiznieks», «Axon Cable» un citu uzņēmumu pārstāvji.

No plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja darboties četrās tematiskajās darbnīcās: «Saspiestā gaisa pētīšanas darbnīcā», «Metālu mikrostruktūras pētīšanas darbnīcā», «Muitas kontroles pasākumu laboratorijā» un «Elektronikas darbnīcā».

Daugavpils filiālē var apgūt 17 bakalaura līmeņa studiju programmas, kā arī vienu maģistrantūras līmeņa studiju programmu. Topošajiem studentiem pieejamas vairāk nekā 100 budžeta vietas.

Plašāka informācija http://df.rtu.lv/