SAULES SKOLA

Saules skola17.03.-18.03.2021 notiek informatīvie  tiešsaistes vebināri  9.un 12.klašu skolēniem par mācību iespējām PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola  - Saules skolā.

Saules skola ir populāra un visiem zināma prestiža un respektabla mācību iestāde Latgalē, kurā var iestāties jebkurš skolēns, kuram ir nosliece uz mākslu un labas dotības no dabas. Šī ir tā vieta, kura gatavo profesionāļus noteiktā jomā.

Saules skolas mērķis, misija un vīzija :

Mērķis

Veidot SAULES SKOLU kā vienotu, modernu mācību kompleksu – dizaina un mākslas profesionālās izglītības kompetences centru (PIKC), ar mūsdienīgu, modernu dizaina tehnoloģiju bāzi nodrošinātu, prestižu, uz zināšanām un kvalitāti balstītu profesionālās izglītības, mūžizglītības un tālākizglītības pakalpojumu sniedzēju.

Misija

Nodrošināt Latvijas tautsaimniecības nākotnei vitāli svarīgo augstas kvalitātes māksliniecisko projektēšanu (dizainu) un sagatavot Latvijas un starptautiskajā darba tirgū pieprasītus un konkurētspējīgus dizaina un mākslas speciālistus.

Vīzija

PIKC “Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola SAULES SKOLA” moderna un prestiža starptautiski pazīstama izglītības iestāde, viens no Latvijas mākslas un dizaina izglītības un inovācijas centriem.

 

SAULES SKOLA PIEDĀVĀ :

  • Modernas mācību telpas ar mūsdienīgu aprīkojumu;
  • Vispārējo vidējo izglītību optimālā un augstākā līmenī;
  • Augsta līmeņa profesionālo apmācību šādās programmās apģērbu dizains, foto dizains, interjera dizains, koka izstrādājumu dizains, reklāmas dizains, tekstilizstrādājumu dizains, multimēdīju dizains, ilustrators u.c.
  • Radošu atmosfēru un iespēju darboties audzēkņu pašpārvaldē;
  • Praksi nozares uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs;
  • Par labām sekmēm - paaugstināto stipendiju līdz 150 eur/mēnesī;
  • Dienesta viesnīcu pilsētas centrā;
  • Absolventiem- iespēju strādāt nozarē vai turpināt mācības augstskolā.

 


JAU NO 1. APRĪĻA VAR PIETEIKTIES MĀCĪBĀM DAUGAVPILS DIZAINA UN MĀKSLAS VIDUSSKOLĀ “SAULES SKOLA

Informāciju sagatavoja:
Pedagoģe – karjeras konsultante
Natālija Mihailova