Skats uz pasauli. EUROSCOLA.

Lai  pastiprinātu jauniešu interesi un izpratni par ES procesiem, lēmumu pieņemšanu un šo lēmumu nozīmi katra cilvēka dzīvē , mēs piedalījāmies  konkursā EUROSCOLA  un  kā  balvu ieguvām apmaksātu mācību braucienu  24 izglītojamajiem un diviem skolotājiem uz Parlamenta mītni Strasbūrā, Francijā.

Konkursu EUROSCOLA organizē Eiropas Parlamenta Informācijas birojs. Tā mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par parlamentāro darbu simulācijas spēles formātā, ļaut skolēniem iejusties deputātu lomā un diskutēt ar jauniešiem no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm par aktuāliem jautājumiem. 

Tā bija lieliska iespēja uzzināt vairāk par EP uzbūvi, deputātu darbu, tikties ar 18 ES dalībvalstu jauniešiem, diskutēt par   aktuāliem      jautājumiem, parādīt plašākai auditorijai mūsu  radošumu un stratēģisko domāšanu. Taču tas nebija  viss. Mēs izbraucām cauri 5 valstīm, iepazinām Prāgu, Štutgarti, Drēzdeni, Veimaru, Strasbūru, bijām daudzos  un dažādos muzejos... Emociju un iespaidu jūra... un pieredze.

Bildes aplūkojamas sadaļā galerija.