Sasniegumi

2021./2022. mācību gads

 VALODAS

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

Angļu valoda

 Mārtiņš Vaikuls  11.klase  Valsts 51.olimpiāde novada 2.posms  3.vieta  
 Dženeta Meškovska  12.klase  Valsts 51.olimpiāde novada 2.posms  1.vieta  
 Daniels Daņilovs  12.klase  Valsts 51.olimpiāde novada 2.posms  1.vieta  
         

Krievu valoda

 Valerija Glotova  8.klase  Valsts 24.olimpiāde novada posms  2.vieta  L. Ceceruka
 Ksenija lagune  8.klase  Valsts 24.olimpiāde novada posms  atzinība  Z. Vitkovska
 Evelīna Rubcova  9.klase  Valsts 24.olimpiāde novada posms  2.vieta  L. Ceceruka
 Kristīne Maļina  11.klase  Valsts 24.olimpiāde novada posms  1.vieta  L. Ceceruka
 Imants Zvīdris  11.klase  Valsts 24.olimpiāde novada posms  1.vieta  Z. Vitkovska
 Melānija Žilko  12.klase  Valsts 24.olimpiāde novada posms  3.vieta  Z. Vitkovska
 Imants Zvīdris  11.klase  Valsts olimpiāde  2.pakāpe  L. Ceceruka
 Evelīna Rubcova  9.klase  Valsts olimpiāde  2.pakāpe  Z. Vitkovska
 Kristīne Maliņa  11.klase  Valsts olimpiāde  1.pakāpe  Z. Vitkovska

Latviešu valoda

 Inese Dzedone  9.klase  Latviešu valodas un literatūras 48.olimpiādes 8.-9.kl. novada posms  3.vieta  L. Znotiņa
 Ralfs Reinfolds  9.klase  Latviešu valodas un literatūras 48.olimpiādes 8.-9.kl. novada posms  atzinība  L. Znotiņa
 Līga Paule  11.klase  Latviešu valodas un literatūras novada 48. olimpiāde  3.vieta  I. Barkāne
 Līga Soma  11.klase  Latviešu valodas un literatūras novada 48. olimpiāde  3.vieta  I. Baltace
 Evelina Zeile  5.klase  Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādes 5.-6.kl.skolēniem  atzinība  B. Jēgere
 Laura Kravcova  6.klase  Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādes 5.-6.kl.skolēniem  atzinība  I. Vilcāne
Vācu valoda  

 

   
 Daniels Daņilovs  12.klase  Valsts olimpiāde  2.pakāpe  V. Maļina
 Barbara Bērziņa  12.klase  Valsts olimpiāde  3.pakāpe  V. Maļina
 Inese Dzedone  9.klase  Vācu valodas 52.valsts olimpiāde 2.( pilsētas) posms  2.vieta  V. Maļina

 

EKSAKTĀS ZINĀTNES

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 Imants Zvīdris  11.klase  Informātikas (programmēšanas) olimpiādes 2.posms  3.vieta  I. Ivana
 Imants Zvīdris  11.klase  Fizikas valsts 72.olimpiādes 2.posms  1.vieta  I. Meškovska
 Mārtiņš Vaikuls  11.klase  Fizikas valsts 72.olimpiādes 2.posms  3.vieta  I. Meškovska
 Jānis Meškovskis  10.klase Matemātikas 72.olimpiādes 2.posms 9.-12.kl.skolēniem  atzinība  I. Siņavska
 Margarita Agafonova  6.klase  Matemātikas 72.olimpiādes 2.posms  atzinība  O. Kārkliņa
 Ivars Punculis  7.klase  Matemātikas 72.olimpiādes 2.posms  2.vieta  O. Kārkliņa

 

DABAS ZINĀTNES

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 Daniels Daņilovs  12.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  1.vieta  I. Leiskina
 Karīna Smilgina  12.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  atzinība  I. Leiskina 
 Mārtiņš Vaikuls  11.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  1.vieta  I. Leiskina
 Paule Līga  11.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  3.vieta  I. Leiskina
 Daniela Strode  10.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  2.vieta  I. Leiskina
 Jānis Meškovskis  10.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  3.vieta  I. Leiskina 
 Amanda Šakurova  9.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  3.vieta  I. Leiskina 
 Inese Dzedone  9.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  3.vieta  I. Leiskina 
 Margarita Lakotko  9.klase  Valsts 44. bioloģijas olimpiāde  atzinība  I. Leiskina 
 Daniels Daņilovs  12.klase  Ģeogrāfijas 39.olimpiāde  1.vieta  E.Kabakova
 Vitālijs Komarovs  12.klase  Ģeogrāfijas 39.olimpiāde  2.vieta  E.Kabakova
 Karīna Smilgina  12.klase  Ģeogrāfijas 39.olimpiāde  atzinība  E.Kabakova
 Eva Tropa  12.klase  Ģeogrāfijas 39.olimpiāde  atzinība  E.Kabakova
 Imants Zvīdris  11.klase  Daugavpils valstspilsētas ķīmijas olimpiāde  atzinība  J. Orliņa

 

SABIEDRISKĀS ZINĀTNES

Vārds, uzvārds

Klase

Priekšmets

Vieta

Skolotājs

 Daniels Daņilovs  12.klase  Filozofijas valsts 8.olimpiādes 2.posms  1.vieta  L. Daņilova
 Daniels Daņilovs  12.klase  Valsts vēstures 28.olimpiāde 2.posms  1.vieta  
 Vitālijs Komarovs  12.klase  Valsts vēstures 28.olimpiāde 2.posms   atzinība  
 Māriņš Vaikuls  11.klase  Valsts vēstures 28.olimpiāde 2.posms  3.vieta  
 Līga Soma  11.klase  Valsts vēstures 28.olimpiāde 2.posms  3.vieta  
 Inese Dzedone  9.klase  Valsts vēstures 28.olimpiāde 2.posms  2.vieta  
 Eva Elizabete Brokāne  9.klase  Valsts vēstures 28.olimpiāde 2.posms  3.vieta  
 Daniels Daņilovs  12.klase  Filozofijas valsts olimpiāde  1.pakāpe  L.Daņilova

 

ZINĀTNISKI PĒTNIECISKI DARBU KONKURSS

Vārds, uzvārds

Klase

Nozare

Pakāpe

Skolotājs

         

 

KONKURSI

Vārds, uzvārds

Klase

Konkurss

Vieta

Skolotājs

         

SPORTS

Vārds, uzvārds

Klase

Sacensības

Vieta

Skolotājs

         

Iepriekšējie gadi:
Sasniegumi 2009./2010.m.g
Sasniegumi 2010./2011.m.g
Sasniegumi 2011./2012.m.g
Sasniegumi 2013./2014.m.g
Sasniegumi 2014./2015.m.g
Sasniegumi 2015./2016.m.g
Sasniegumi 2016./2017.m.g
Sasniegumi 2017./2018.m.g
Sasniegumi 2019./2020.m.g
Sasniegumi 2019./2020.m.g